Kytarová škola pro začátečníky

Kytarová škola pro začátečníky - Vítek Zámečník | Jesuslecitona.org

...k, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Kytarová škola pro začátečníky - Vítek Zámečník ... Kytarová škola pro začátečníky - Vítek Zámečník od 12,46 ... ... . Kytarová škola pro začátečníky je určena především žákům a pedagogům ZUŠ. Skvělým průvodcem však bude i všem ostatním kytarovým nadšencům bez ohledu na věk, včetně samouků. Kytara - Určeno též pro samouky . Tato škola hry na kytaru je určena pro začátečníky i pokročilé a je vhodná jak pro žáky hudebních škol, tak i pro samouky.V první části získáte základní informace o ladění, držení kytary, postavení rukou při hraní a o základních ú ... Kytarová škola - Michaela Medek ... .V první části získáte základní informace o ladění, držení kytary, postavení rukou při hraní a o základních úhozech. Kytarová škola pro začátečníky Autor: Zámečník, Vítek Nakladatel: Tónika EAN: 9790900404503 ISBN: 979-0-9004045-0-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 22,5 × 30 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Kytarová škola pro začátečníky je určena především žákům a pedagogům ZUŠ. Skvělým průvodcem však bude i všem ostatním kytarovým nadšencům bez ohledu na věk, včetně samouků. Systém výuky je přehledný, srozumitelný a na sebe navazující. Učebnice... Kytarová škola pro začátečníky je progresivní 160stránková publikace, určená především žákům a pedagogům ZUŠ. Skvělým průvodcem však bude i všem ostatním kytarovým nadšencům bez ohledu na věk, včetně samouků. Výuka ve školním roce. Probíhá od září do června formou pravidelných lekcí. Výuka je vhodná pro začátečníky i pokročilé bez rozdílu věku. Možnost přihlášení a domluva rozvrhu individuálně na tel. č. 603 736 076. Cena dopoledne 4800 Kč / pololetí. Cena odpoledne 5100 Kč / pololetí. Individuální přístup Kytarová škola pro začátečníky je určena především žákům a pedagogům ZUŠ. Skvělým průvodcem však bude i všem ostatním kytarovým nadšencům bez ohledu na věk, včetně samouků.... Uložit ke srovnání Kytarová škola p...

INFORMACE

AUTOR
Vítek Zámečník
DIMENZE
9,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Kytarová škola pro začátečníky.pdf

POPIS

Kytarová škola pro začátečníky je určena především žákům a pedagogům ZUŠ. Skvělým průvodcem však bude i všem ostatním kytarovým nadšencům bez ohledu na věk, včetně samouků. Systém výuky je přehledný, srozumitelný a na sebe navazující. Učebnice nabízí široký výběr skladeb soudobých a klasických autorů, cvičení i známých písní z různých koutů světa, v nichž se seznámíte s hudebními pojmy a technikami hry na klasickou kytaru. Součástí této progresivní školy hry na kytaru je více než 100 audiovizuálních klipů na YouTube, obsahujích 150 skladeb, písní a cvičení. Klipy spustíte naskenováním QR kódů v učebnici pomocí čtečky QR kódů v chytrém telefonu nebo tabletu. Videa pro lepší domácí přípravu tak můžete pohodlně zhlédnout, kdykoli potřebujete. Učebnice je barevná, stylově ilustrována, má šitou vazbu, dobře čitelné noty větší velikosti a papír s vyšší gramáží, skrze který noty ani ilustrace neprosvítají. Orientace v knize je snadná a rychlá - kromě seznamu kapitol obsahuje i abecední seznam skladeb a barevné záložky na okrajích učebnice s označením kapitol. Součástí 160stránkové publikace je i stručná hudební nauka, která není vyučována odděleně, ale je metodicky propojena se skladbami či cvičeními. Autorem je absolvent plzeňské konzervatoře, kytarista, skladatel a učitel hry na klasickou kytaru s 27letou praxí, působící na ZUŠ Jana Hanuše na Praze 6. Víc než jen kniha. Víc než jen videokurz.

Chcete si přečíst knihu?Kytarová škola pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vítek Zámečník. Číst Kytarová škola pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY