Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace

Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace - Olga Lošťáková | Jesuslecitona.org

...IONÁLNÍ CHOD RECEPCE, SEKRETARIÁTU aneb na prvním dojmu záleží Dotaz ke kurzu: Efektivní komunikace - Jak zvládnout i obtížné situace s grácií Předmět: Text (Maximální počet znaků: 5 ... Empatická a asertivní komunikace - Olga Lošťáková — Kniha.cz ... .000, telefonní číslo vložte až do další kolonky) Ano, zobrazit Nezobrazovat text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě Empatická a asertivní komunikace Olga Lošťáková ... Cena: € 10.58 € 8.28. Naučte se dobře zvládat obtížné situace a zjistěte, jak posílit empatii a dokázat být asertivní. A to nejen doma při komunikaci se svými partnery, dětmi, rodi ... Knihy - Mindtrix ... ... Cena: € 10.58 € 8.28. Naučte se dobře zvládat obtížné situace a zjistěte, jak posílit empatii a dokázat být asertivní. A to nejen doma při komunikaci se svými partnery, dětmi, rodiči, ale také v práci se svými kolegy. Autorka knihy je psycholožka a zkušená ... Knihy o psychologii a komunikaci přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Knihy o psychologii a komunikaci online....

INFORMACE

AUTOR
Olga Lošťáková
DIMENZE
8,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace.pdf

POPIS

Autorka knihy je psycholožka a zkušená lektorka, která pomáhá klientům s rozvojem emoční inteligence, efektivní komunikace a prezentace. Na spoustě praktických příkladů a ukázkových dialogů vám ukáže, jak někoho dokázat odmítnout a jak se naopak zachovat, když nás odmítne druhý, jak umět dát negativní zpětnou vazbu a naopak dokázat přijmout kritiku, jak rozpoznat a zvládat manipulaci anebo jak pracovat se vztekem. A to nejen doma při komunikaci se svými partnery, dětmi, rodiči, ale také v práci se svými kolegy, šéfem či podřízenými zaměstnanci.  Naučte se dobře zvládat obtížné situace v komunikaci s druhými lidmi a zjistěte, jak posílit empatii a dokázat být asertivní. k pracovat se vztekem. A to nejen doma při komunikaci se svými partnery, dětmi, rodiči, ale také v práci se svými kolegy, šéfem či podřízenými zaměstnanci. 

Chcete si přečíst knihu?Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Lošťáková. Číst Empatická a asertivní komunikace: Jak zvládat obtížné komunikační situace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY