Potemnělá pláň: Kroniky hladových měst 4

Potemnělá pláň: Kroniky hladových měst 4 - Philip Reeve | Jesuslecitona.org

...niverová po Ptačích stezkách s otcem Tomem, který stále truchlí po odchodu Wreniny matky Hester ... Potemnela plan | Sleviste.cz ... . série » Kroniky hladových měst hodnotilo: 1. 100 % 100. Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění. ... [4] Potemnělá pláň. Mortal Engines (2001) Predator's Gold (2003) Infernal Devices (2005) A Darkling Plain (2006) Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies. Potemnělá pláň 4. v sérii, P. Reeve, 2020 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - ... Kroniky hladových měst --- LEGIE - databáze knih Fantasy a ... ... . Potemnělá pláň 4. v sérii, P. Reeve, 2020 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky 4. kniha v sérii Kroniky hladových měst. O čem je kniha Potemnělá pláň? Poslední díl série se odehrává v daleké postapokalyptické budoucnosti, půl roku po Pekelných vynálezech. Wren Natsworthyová cestuje ve vzducholodi Jenny Hanniverová po Ptačích stezkách s otcem Tomem, který stále truchlí po odchodu Wreniny matky Hester. Pořiďte si knižní sérii Kroniky hladových měst na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Potemnělá pláň. Philip Reeve ; z anglického originálu Darkling plain ... přeložila Olga Bártová ... 3. kniha série Kroniky hladového města. Třetí díl Kronik hladových měst se odehrává šestnáct let poté, co se Tom s Hester usadili v Anchorage ve Vinlandu, kde se jim narodila dcera Wren. Wrewn poklidný život na jednom z mála bezpečných míst ve světě pustošeném válkou nudí natolik, že se nechá zlákat vidinou ... Potemnělá pláň - Philip Reeve Poslední díl série se odehrává v daleké postapokalyptické budoucnosti, půl roku po Pekelných vynálezech. Wren Natsworthyová cestuje ve vzducholodi Jenny Hanniverová po Ptačích stezkách s otcem Tomem,... Potemnělá pláň Philip Reeve. 399 Kč. 359 Kč-10%. Kniha Kroniky hladových měst 3. díl. Hrdinové známé tetralogie opět na scéně! Pekelné vynálezy Philip Reeve. 349 Kč. 314 Kč-10%. Kniha ... Kroniky hladového města (originální název Mortal Engines Quartet) je rozpracovaná fantasy sága amerického autora Philipa Reevea.První kniha série Smrtelné stroje vypráví o dvou mladých dobrodruzích Tomovi a Hester, kteří žíjí ve světě pohyblivých měst, kde neplatí žádné zákony.. Původními hlavními vydavateli knih byla Scholastic Press. Philip Reeve - Potemnělá pláň KOŠÍK ... Kroniky hladových měst 04: Vydavatel: Mladá fronta: EAN: 978802...

INFORMACE

AUTOR
Philip Reeve
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Potemnělá pláň: Kroniky hladových měst 4.pdf

POPIS

Poslední díl série se odehrává v daleké postapokalyptické budoucnosti, půl roku po Pekelných vynálezech. Wren Natsworthyová cestuje ve vzducholodi Jenny Hanniverová po Ptačích stezkách s otcem Tomem, který stále truchlí po odchodu Wreniny matky Hester. Tomovo staré zraněního ohrožuje na životě a lékaři mu nedávají mnoho času. Wren je spokojená s mírumilovným kupeckým životem letkyně, jen se jí stýská po Theovi, který se vrátil ke své rodině. Brzy je však zdánlivý klid u konce. Křehký mír mezi Zelenou bouří, antimobilisty a mobilními městy je narušen a mezi znepřátelenými stranami se znovu rozhoří nenávist. Tom a Wren se vracejí zpět do Londýna, o němž se doslechli, že se po útoku Medúzy znovu staví na nohy. Hester se v doprovodu Stopaře Krutihlava mezitím živí jako žoldák. K tomu všemu se objevuje opravená Stopařka Fangová, která má ve své rozpolcené mysli klíč ke strašlivé zbrani. Osudy všech hlavních hrdinů se znovu protnou, než se ukáže, kdo se stane vítězem dlouhých válek, a zda nastane mír.

Chcete si přečíst knihu?Potemnělá pláň: Kroniky hladových měst 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Reeve. Číst Potemnělá pláň: Kroniky hladových měst 4 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY