Ochotná zemřít

Ochotná zemřít - Lisa Jackson | Jesuslecitona.org

...nalezeni s kulkou v hlavě - na brutální vraždě ale cosi nesedí ... Ochotná zemřít | Albatrosmedia.cz ... . Ochotná zemřít Autor: Jackson, Lisa Nakladatel: Domino EAN: 9788074984006 ISBN: 978-80-7498-400-6 Originál: Willing to Die Překlad: Frydrychová, Marie Čermáková Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Ochotná zemřít. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze ... Ochotná zemřít - Lisa Jackson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ochotná zemřít 2020; Vyvolená k smrti 2010; Nechtěj nic vědět 2013; Osamělá smrt 2009; Horká krev 2011; Zrádkyn ... Paul a Brindel Lathamovi jsou nalezeni s kulkou v hlavě - na brutální vraždě ale cosi nesedí. Když se vyšetřovatelka Regan Pescoliová dozví o smrti své sestry, ochromí ji pocit viny, protože s Brindel si nikdy nebyly blízké. Ochotná zemřít. Kdo napsal knihu Ochotná zemřít? Autorem je Lisa Jackson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Paul a Brindel Lathamovi jsou nalezeni s kulkou v hlavě - na brutální vraždě ale cosi nesedí. Když se vyšetřovatelka Regan Pescoliová dozví o smrti své sestry, ochromí ji pocit viny, protože s Brindel si nikdy nebyly blízké. Vzápětí se u jejích dveří objeví neteř Ivy a je zřejmé, že něco tají. Pescoliová na mateřské se i přes starost o dítě zaplete do ... Kniha: Ochotná zemřít (Lisa Jackson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Ochotná zemřít; Listovanie. Ochotná zemřít ... Připravena zemřít. Na vrahově seznamu je šest osob. Šest vinných. První už zemřel. V seznamu jsou také policistky Alvar... 14,49 € 12,32 € Strach zemřít. V městečku Medvědí brod byly nalezeny mrtvé ženy. Před smrtí je vrah nechal zmrznout a pak je veřejn... Dalším důvodem, proč si pořídit kompletní sérii „Alvarezová a Pescoliová" je, že mě Ochotná zemřít opravdu bavila a výborně se mi četla už od samého začátku. Často se mi totiž stává, že první polovina knihy má pomalejší tempo, a proto se mi čte hůře. Ochotná zemřít Paul a Brindel Lathamovi jsou nalezeni s kulkou v hlavě - na brutální vraždě ale cosi nesedí. Když se vyšetřovatelka Regan Pescoli...

INFORMACE

AUTOR
Lisa Jackson
DIMENZE
9,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Ochotná zemřít.pdf

POPIS

"Osmý případ detektivního dua Pescoliová & Alvarezová"Paul a Brindel Lathamovi jsou nalezeni s kulkou v hlavě – na brutální vraždě ale cosi nesedí. Když se vyšetřovatelka Regan Pescoliová dozví o smrti své sestry, ochromí ji pocit viny, protože s Brindel si nikdy nebyly blízké. Vzápětí se u jejích dveří objeví neteř Ivy a je zřejmé, že něco tají. Pescoliová na mateřské se i přes starost o dítě zaplete do vyšetřování. Brzy s hrůzou zjistí, že je vydána napospas zabijákovi, který udělá cokoli, aby ji viděl trpět.

Chcete si přečíst knihu?Ochotná zemřít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Jackson. Číst Ochotná zemřít Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY