Traumatologie

Traumatologie - Peter Wendsche, | Jesuslecitona.org

...wounds and injuries caused by accidents or violence to a person, and the surgical therapy and repair of the damage ... English Translation of "traumatologie" | Collins French ... ... . Traumatology is a branch of medicine.It is often considered a subset of surgery and in countries without the specialty of trauma surgery it is most often a sub-specialty to orthopedic surgery. Traumatology ® is a primary reference for professionals all over the world who study and treat people exposed to highly stressful and traumatic events, such as terrorist bombings, war disasters, fires, accidents, criminal and familial abuse, hostage-taking, hospitalization, major illness, abandonment, and sudden unemployment.. Whether you are a psychologist, medical or nursing professional ... La traumatologie est la spécialité médic ... Traumatologie — Wikipédia ... .. Whether you are a psychologist, medical or nursing professional ... La traumatologie est la spécialité médicale consacrée aux traumatismes physiques, c'est-à-dire aux coups, blessures ou chocs subis de façon violente et soudaine. Traumatologie je lékařský obor, který s...

INFORMACE

AUTOR
Peter Wendsche,
DIMENZE
10,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Traumatologie.pdf

POPIS

Moderní postgraduální učebnice úrazové chirurgie kolektivu autorů z našich předních pracovišť úrazové chirurgie, vydaná v roce 2015, zaplnila „bílé místo“ v naší odborné literatuře a její první vydání bylo brzy rozebráno. Pořadatelé z brněnské Úrazové nemocnice, která má dlouholetou tradici v léčbě izolovaných poranění skeletu i komplexních úrazů s poraněními dutinovými, proto připravili vydání nové, přepracované a rozšířené. Úrazová nemocnice je rovněž sídlem Kliniky traumatologie Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně a Subkatedry úrazové chirurgie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, což je pro čtenáře zárukou vysoké odbornosti, kvality a praktické využitelnosti všech předkládaných poznatků. Monografie opět reprezentuje celé spektrum moderních názorů, metod a diagnostických i terapeutických postupů při léčení poranění tělesných dutin a také u zlomenin.

Chcete si přečíst knihu?Traumatologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Wendsche,. Číst Traumatologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY