Puls

Puls - Felix Francis | Jesuslecitona.org

...onzero. With Kristen Bell, Rick Gonzalez, Christina Milian, Ian Somerhalder ... PGIM Ultra Short Bond ETF (PULS) Stock Price, Quote ... ... . When their computer hacker friend accidentally channels a mysterious wireless signal, a group of co-eds rally to stop a terrifying evil from taking over the world. Learn about PULS with our data and independent analysis including price, star rating, asset allocation, capital gains, and dividends. Start a 14-day free trial to Morningstar Premium to unlock our ... Wie hoch ist der normale Ruhepuls? Ein gesunder Mensch hat im Ruhezusta ... PGIM Ultra Short Bond ETF (PULS) Stock Price, Quote ... ... ... Wie hoch ist der normale Ruhepuls? Ein gesunder Mensch hat im Ruhezustand einen Puls von durchschnittlich 50 bis 100 Schlägen in der Minute. Bei einem Erwachsenen sind 70 Schläge ideal, bei Säuglingen 130, Kinder kommen auf Werte um 100. Bei älteren Menschen liegt der Normalwert bei 80. Trainierte Ausdauersportler haben meist ein vergrößertes Herz und ein erhöhtes Lungenvolumen....

INFORMACE

AUTOR
Felix Francis
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Puls.pdf

POPIS

Na místní dostihové dráze je nalezen muž v bezvědomí a okamžitě je převezen do nemocnice, kde následně umírá. Co byl zač? A odkud pocházel? Nemá u sebe nic, podle čeho by ho mohli identifikovat, a nikdo nežádá o vydání jeho těla. Doktorka Chris Rankinová, specialistka, která se snažila neznámého zachránit – a která bojuje s psychickými problémy –, je bezejmenným mrtvým mužem fascinovaná, dokonce až posedlá, a začíná se vyptávat. Někdo ale nestojí o to, aby se na odpovědi přišlo, a snaží se tomu za každou cenu zabránit, i kdyby to zahrnovalo pokus o vraždu. Když Chris nikdo neuvěří, že se ji pokusil kdosi zabít, jediná její záchrana je zjistit, kdo bezejmenný muž byl a proč zemřel… a to nejlépe dřív, než sama skončí v hrobě.

Chcete si přečíst knihu?Puls ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Felix Francis. Číst Puls Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY