Vlk a já

Vlk a já - Oldřiška Ciprová | Jesuslecitona.org

...smejkoatanculienka.sk/obchod/ Lístky na nové predstavenie nájdete tu: http://bit ... Vlk a já ... .ly/vsetkonajlepsieSK Sťahujte na i... No počkaj, zajac! 11-20 Well,Hare,wait! НУ, ПОГОДИ! Nu, pogodi! (Slovensky DABING!) 2015 11. V cirkuse 0:00 12. V múzeu 9:28 13. Olympijské nádeje 18:32 14. Elektronický zajac 27:46 ... Guta Habsburská : slabý král, mladá královna a mocný Záviš : román / Autor: Ciprová, Oldřiška, 1979- Vydáno: (2017) Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie! If playback doesn't begin shortly, try restarting your device. Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommen ... Vlk a já - Oldřiška Ciprová,Němcová Lenka | Knihy Dobrovský ... . Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations ... Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Vlk a já / Příběh ze současnosti o netradičním přátelství chlapce a vlka. Uloženo v: Hlavní autor: Ciprová, Oldřiška, 1979-Další autoři: Iste si pamätáte aj vy, ako zúrivý vlk chcel zožrať tri prasiatka. Ale tie ho dobehli a vlka prekabátili, takže napokon všetko dobre dopadlo. Akurát vlk odišiel s popáleným chvostom. Vlk a já. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komen...

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Ciprová
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlk a já.pdf

POPIS

Syn hajného Jonáš najde v lese opuštěné štěně s poraněnou tlapkou. Protože mu rodiče psa zakázali, tajně štěňátko ukryje u sebe v pokoji. Bohužel se na to ale brzy přijde, a když táta pejska poprvé spatří, okamžitě mu dojde, že to není pes, ale malý vlček. A z malého vlčka může vyrůst nebezpečný predátor. Jonáš však svého vlka miluje a nechce se ho vzdát. Nakonec to ale pochopí a odevzdá vlčka do záchranné stanice. Ani potom však na něj nedokáže zapomenout. Může přátelství mezi chlapcem a divokým vlkem pokračovat? 

Chcete si přečíst knihu?Vlk a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Ciprová. Číst Vlk a já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY