Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe

Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe - Ellen Bardová | Jesuslecitona.org

... bylo, když on původně napsal tuto knihu ... Tohle je pro vás Ellen Bardová | Knihkupectví Daniela ... . Zatím víme jen tolik, že nové onemocnění, způsobené koronavirem, je respirační choroba, která se snadno šíří z člověka na člověka. Situace v mnoha zemích je dramatická, není divu, že (nejen) rodiče propadají vážným obavám. Jak moc je tato nakažlivá infekce nebezpečná pro děti? Proč není na místě přehnaná panika? Volně navazuji na článek o nejrozšířenějším systému pro externí mozkovnu Evernote, kterým jsem kdysi otvíral blog Lifehacky. Za tu dobu se bohužel Evernotu nepodaři ... Tohle je pro vás Ellen Bardová | Knihkupectví Daniela ... . Za tu dobu se bohužel Evernotu nepodařilo vyrůst z dětských nemocí a jeho budoucnost je nejasná. Má smysl uvažovat o alternativách? Sám mám zatím svých 12658 poznámek (skenů, dokumentů, dokladů a odkazů na Velké nástroje to však dělají - MailChimp, GetResponse, možná i další. Ty malé spíš ne. Ale u MailerLite jsem to pro vás u vyvojářů zařídil a propojení MailerLite s FBL databází Seznamu rozchodil. Dnes už vše funguje. Když vaši kampaň příjemce označí za spam, systém jej automaticky z odběru odhlásí. Den Matek je pro vás důležitý svátek. Pokud nemůžete svou maminku navštívit, pošlete jí alespoň zprávu. Žijete-li kousek od sebe, nezapomeňte na kytičku! Nostalgickou náladu si nenechte zkazit ani nabroušeným protějškem. Bude to tak lepší. Akademie není pro každého. Jedná se o VIP výběrový program, ve kterém vám věnujeme naší 100% péči a podporu. Proto se chceme o vás dozvědět více a rádi bychom si s vámi před vstupem do Akademie popovídali. Vyplňte krátký dotazník, který nám pomůže s tím, aby náš rozhovor byl pro vás skutečně užitečný ... Je pro vás dnes místem, o které máte teď o to větší chuť pečovat nebo se pro vás stal symbolem vězení? Nebojte, nejde tady teď o žádnou správnou odpověď. Ta v tuto chvíli nejspíš neexistuje. Dost možná si ale všichni začínáme stále víc uvědomovat, že náš život v podobě, v jaké jsme jej znali, už se nevrátí. Nesmíte pleť zase jen drhnout a čistit o sto šest. Nechte ji vydechnout, o víkendu na ni nedávejte makeup, ani nic jiného, vynechte i masku a nechte ji být jen tak. Pokud budete chodit do sauny, tím lépe pro vás. Nejen, že budete méně nemocní, tak dopřejete i své pleti. Den Matek je pro vás důležitý svátek. Pokud nemůžete svou maminku navštívit, pošlete jí alespoň zprávu. Žijete-li kousek od sebe, nezapomeňte na kytičku! Nostalgickou náladu si nenechte zkazit ani nabroušeným protějškem. Bude to tak lepší. Pro své klienty chceme jen tu nejkvalitnější péči, a ta něco stojí. Bez vaší pomoci bychom se neobešli. Děkujeme, že naše klienty posouváte v jejich cestě k samostatnému, spokojenému životu. Každý jejich krok vpřed, každý úsměv a radost je radostí i pro nás. Lepší odměna za naši náročnou práci neexistuje....

INFORMACE

AUTOR
Ellen Bardová
DIMENZE
6,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe.pdf

POPIS

Žijeme ve světě, který je neustále v pohybu, máme na seznamu povinností pořád nějaké položky, neustále nás někdo o něco žádá, neustále se objevuje nějaký nový e-mail, na který je třeba odpovědět. Ale kde jste v tom všem shonu vy? Díky 101 kreativním cvičením v této knize se naučíte poslouchat své tělo a uklidnit svou mysl. Techniky psycholožky Ellen M Bardové vám pomohou provést malé změny ve vašem každodenním rozvrhu, vztazích a prostředí, které vám umožní vzkvétat a žít spokojenější život. A nebojte, není to o kapustovém smoothie a kokosovém oleji. Je to spíše o pravidelných prohlídkách u zubaře, psaní deníku, hydrataci nebo správném oblečení. Neodkládejte se na druhou kolej – teď je čas jenom pro vás.

Chcete si přečíst knihu?Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ellen Bardová. Číst Tohle je pro vás: Kreativní nástroje pro lepší péči o sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY