Na západ od ráje

Na západ od ráje - Harry Harrison | Jesuslecitona.org

...a jako Steinbeckův nejambicióznější román, se rozvíjí spletitá historie dvou rodin, Trasků a Hamiltonů, a příběhy jejich členů ... Na východ od ráje - Wikipedie ... . Na západ od ráje book. Read 151 reviews from the world's largest community for readers. „Když dinosauři vládli Zemi…"V tomto díle, vysoce hodnoceném čte... Více o e-knize Na západ od ráje „Když dinosauři vládli Zemi…" V tomto díle, vysoce hodnoceném čtenáři i kritikou, jí stále ještě vládnou. Vesmírná katastrofa, která před 65 miliony let ukončila éru praještěrů, se ve světě tohoto románu nikdy nestala. O čem je kniha ... Na západ od ráje - Harry Harrison | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Vesmírná katastrofa, která před 65 miliony let ukončila éru praještěrů, se ve světě tohoto románu nikdy nestala. O čem je kniha Na západ od ráje? „Když dinosauři vládli Zemi…" V tomto díle, vysoce hodnoceném čtenáři i kritikou, jí stále ještě vládnou. Vesmírná katastrofa, která před 65 miliony let ukončila éru praještěrů, se ve světě tohoto románu nikdy nestala. Region: Den seniorů proběhne v MDK (TV Západ), 3. Sokolov: Horňák se chystá na novou sezónu (TV Západ), 4. Bochov: Do města opět přijel Svatý Martin (TV Západ), 5. Kniha Na východ od ráje Přidat komentář. Mr.Donut. 9 14. května. Před čtením nikdy neprocházím recenze, ale tolikrát jsem slyšel o "nejkrásnějším příběhu kdy napsaném", že jsem byl docela skeptický. ... Na západ od ráje. série: Ráj díl v sérii: 1. Kategorie: sci-fi - alternativní historie. originální název: West of Eden originál vyšel: 08/1984. vydání: Laser 1995; Straky na vrbě 1999; Laser 2019. odkazy: 1x [recenze]  Na západ od ráje. série: Ráj díl v sérii: 1. Kategorie: sci-fi - alternativní historie. originální název: West of Eden originál vyšel: 08/1984. vydání: Laser 1995; Straky na vrbě 1999; Laser 2019. odkazy: 1x [recenze]  Na západ od ráje Autor: Harrison, Harry Nakladatel: Laser EAN: 9788024263441 ISBN: 978-80-242-6344-1 Originál: West of Eden Překlad: Janda, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 640 stran, česky Rozměry: 10,8 × 16,5 cm Rok vydání: 2019 (3. vydání) Na západ od ráje je jedním z nejlepších výtvorů Harryho Harrisona. Příběh titánského střetu dvou zcela odlišných kultur vtáhne čtenáře do vzrušujícího děje jako vír maelstromu. Zařazeno v kategoriích Elektronické knihy > Próza - beletrie > Sci-Fi Próza ... Na západ od ráje je jedním z nejlepších výtvorů Harryho Harrisona. Příběh titánského střetu dvou zcela odlišných kultur vtáhne čtenáře do vzrušujícího děje jako vír maelstromu. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy. Nakladatel LASER datum vydání 9.12.2019 ... Na západ od ráje Autor...

INFORMACE

AUTOR
Harry Harrison
DIMENZE
8,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Na západ od ráje.pdf

POPIS

„Když dinosauři vládli Zemi…“ V tomto díle, vysoce hodnoceném čtenáři i kritikou, jí stále ještě vládnou. Vesmírná katastrofa, která před 65 miliony let ukončila éru praještěrů, se ve světě tohoto románu nikdy nestala. Vývoj obřích plazů pokračoval dál a vyvrcholil Yilané, nejinteligentnější a nejvyspělejší rasou na Zemi. Když jsou však její příslušníci příchodem doby ledové přinuceni překročit oceán, aby prozkoumali a kolonizovali rozsáhlý a neznámý kontinent, dojde k prudkému střetu s novým a divokým savčím plemenem, s nímž se dosud nikdy nesetkali. Tito savci chodí vzpřímeně, loví a používají primitivní kamenné nástroje – a zbraně… Na západ od ráje je jedním z nejlepších výtvorů Harryho Harrisona. Příběh titánského střetu dvou zcela odlišných kultur vtáhne čtenáře do vzrušujícího děje jako vír maelstromu.

Chcete si přečíst knihu?Na západ od ráje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harry Harrison. Číst Na západ od ráje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY