Zabij jako první: Tajná historie izraelských cílených útoků

Zabij jako první: Tajná historie izraelských cílených útoků - Ronen Bergman | Jesuslecitona.org

...čení DRM, 1,0 MB ePUB, 4,0 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Všechny informace o produktu Kniha Zabij jako první - Ronen Bergman, ... E-kniha "Zabij jako první" - Uniknihy.sk ... ... Zabij jako první. Tajná historie izraelských cílených útoků - Ronen Bergman ... Tajná historie izraelských cílených útoků - Ronen Bergman . skladem. 479 Kč. doprava od ... Tajná historie izraelských cílených útoků ... Autor Ronen Bergman vyzpovídal více než 1 000 agentů a vojáků izraelských tajných služeb a odkrývá politiku Izraele, který se těmito prostředky brání před nepřáteli a teroristickými útoky. ... Recenze produktu Zabij jako první. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou m ... Zabij jako první: Tajná historie izraelských cílených útoků ... . ... Recenze produktu Zabij jako první. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Zabij jako první E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Tajná historie izraelských cílených útoků. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM MOBI - Social DRM Ronen Bergman Zabij jak...

INFORMACE

AUTOR
Ronen Bergman
DIMENZE
3,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabij jako první: Tajná historie izraelských cílených útoků.pdf

POPIS

Otrávená zubní pasta, která zabije cíl až po měsíci? Explodující mobily? Rezervní pneumatiky v autě napěchované výbušninami? Autor Ronen Bergman vyzpovídal více než 1 000 agentů a vojáků izraelských tajných služeb a odkrývá politiku Izraele, který se těmito prostředky brání před nepřáteli a teroristickými útoky. Kontroverzní kniha mimo jiné uvádí, že Izrael otrávil palestinského politika Jásira Arafata pomocí radiace, což izraelská vláda stále oficiálně odmítá.

Chcete si přečíst knihu?Zabij jako první: Tajná historie izraelských cílených útoků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ronen Bergman. Číst Zabij jako první: Tajná historie izraelských cílených útoků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY