Houby z Yuggothu

Houby z Yuggothu - Howard Phillips Lovecraft | Jesuslecitona.org

...žečka, má v českém překladu velmi skvěle zachovanou atmosféru původních povídek, kdy na vás dovede padnout přesně to, co H ... Houby z Yuggothu - Howard Phillips Lovecraft od 126 Kč ... ... . P. Lovecraft zamýšlel. Je v tom mnoho u jeho prozaické tvorby, mnoho z toho, co na vás dokáže působit oním tíživým dojmem, kdy něco někde čeká, je ... Hledáte Houby z Yuggothu od Howard Phillips Lovecraft? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Báseň Poznání pochází se sbírky autorových sonetů Fungi from Yuggoth (Houby z Yuggothu, 1941). Ačko ... Houby z Yuggothu - H. P. Lovecraft - Megaknihy.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Báseň Poznání pochází se sbírky autorových sonetů Fungi from Yuggoth (Houby z Yuggothu, 1941). Ačkoliv se jeden čas Lovecraft pokládal více za básníka než za prozaika, jeho poezie se kvalitou nemohla měřit s jeho povídkovou tvorbou a je nyní vcelku právem zapomenuta. Sbírka básní Houby z Yuggothu (Fungi from Yuggoth) je výjimečná kniha. Je to jediná známá Lovecraftova sbírka poezie. Jde o věn...

INFORMACE

AUTOR
Howard Phillips Lovecraft
DIMENZE
7,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Houby z Yuggothu.pdf

POPIS

Lovecraft proslul jako autor hororů a tvůrce bájného Cthulhu. Nyní se vám představí coby básník, který sepsal 36 sonetů o hrůzách i lákadlech kosmu. Krom mrazivých pocitů se však v Houbách z Yuggothu setkáte i se starými známými - Plíživým Chaosem, shoggothy či Azathothem. Vkročíte opět do Innsmouthu i Snových říší. To vše v češtině i angličtině, s předmluvou od jednoho z předních znalců Lovecraftova díla, S. T. Joshiho, a s rozborem celého cyklu básní. "Yuggoth fhtang! Yuggoth čeká!"

Chcete si přečíst knihu?Houby z Yuggothu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Howard Phillips Lovecraft. Číst Houby z Yuggothu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY