Hoši od Bobří řeky

Hoši od Bobří řeky - Jaroslav Foglar | Jesuslecitona.org

...ejte místo!" vykřikl kdosi. 5. Pátek dne 13 ... Hoši od Bobří řeky by Jaroslav Foglar - Goodreads ... . března. 1. Až do čtvrtka 12. března žili Vilík a Jirka takovým obyčejným životem, jakým žijete vy a s vámi tisíce a tisíce jiných chlapců na světě. Hoši od Bobří řeky jsou nejen dobrodružnou knihou, ale také překvapivě i knihou motivační, skoro taková self-help knížka, který dnes frčí. Autor totiž často přímo čtenáře vyzývá k tomu, aby byli jako tihle skautíci (pardon, pionýři, když už) a spolu s nimi sbírali bobříky. Hoši od Bobří řeky se stali prvním rom ... 13 bobříků ... . Hoši od Bobří řeky se stali prvním románem této edice, kde vyšli v devíti sešitech. Část nákladu sešitů však nechal Kobes sám svázat (desky byly však jiné, než ty v KTO), a tak vzniklo páté knižní vydání. Nabídka sešitového vydání foglarovek v Mladém hlasateli (roč. VI, č. 28 z 8. Dvojka a Jaroslav Foglar. Oddíl je často uváděn s přídomkem Hoši od Bobří řeky (podle Foglarova slavného stejnojmenného románu), který mu dal jeho dlouholetý vedoucí, spisovatel Jaroslav Foglar, známý také pod skautskou přezdívkou Jestřáb.Foglar do oddílu přišel v roce 1925, jako už poměrně odrostlý milovník skautingu. HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY . Autor: Jaroslav Foglar. Ilustrátor: Miroslav Disman. Vydala Olympia Praha, 1987 jako svou 2 330 publikaci. Hlavní postavy: Vilík, Jirka, Rikitan . Chlapci Vilík a Jirka se cestou ze školy poprali s chlapci z Nové čtvrti. Po rvvačce oslovil Jirku a Vilíka mladý muž - Rikitan. Hoši od Bobří řeky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hoši od bobří řeky - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Hoši od bobří řeky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata. Další informace Hledáte Hoši od Bobří řeky od Jaroslav Foglar? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Foglar
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Hoši od Bobří řeky.pdf

POPIS

První svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydáníPříběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti. Společně si zamilovávají přírodu a podle zálesáka Roye loví bobříky. Stávají se tak věrnými kamarády, kteří spolu zažívají nezapomenutelná dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Hoši od Bobří řeky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Foglar. Číst Hoši od Bobří řeky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY