Očima vidět.Očami vidźeć

Očima vidět.Očami vidźeć - Eva Tvrdá | Jesuslecitona.org

... recenze Očima vidět Očami vidźeć od ostatních uživatelů ... Eva Tvrdá ... . ... Eva Tvrdá se vrací k tématu svého kraje v citově silné novele, v níž přináší příběh formou vyprávění pro vnuka. Zvláštností knihy je její dvojjazyčnost. Čtenář má ... Eva Tvrdá: Očima vidět / Očami vidźeć. Ostrava: Littera Silesia, 2019. Literární tvorbu Evy Tvrdé můžeme charakterizovat jako čtenářsky oblíbenou a vyhledávanou zvláště v regionu, kde se autorka narodila a převážně žije. Její prózy jsou zasazeny do důvěrně známého prostoru do ... Kniha Očima vidět Očami vidźeć - Eva Tvrdá | Dobré Knihy.cz ... . Její prózy jsou zasazeny do důvěrně známého prostoru domova s užší nebo volnější vazbou ... Recenze knihy Očima vidět/Očami vidźeć. Paní profesorka Svatava Urbanová, profesorka literatury na Ostravské univerzitě, napsala precizní recenzi na knihu Očima vidět/Očami vidźeć. Recenze vyšla 5. března 2020 na webových stránkách Haló, Ostrava! Zobrazit KNIHOVNICKÉ STŘEDY - host EVA TVRDÁSpisovný jazyk slezskomoravské oblasti - utopie, nebo reálná možnost? Povídání s Evou Tvrdou o charakteristice jazyka severní Moravy a české části Slezska a možnosti jeho spisovné podoby na počátku 21. století. Představení nové knihy Očima vidět/Očami vidźeć, prodej knih a autogramiáda. Objednávejte knihu Očima vidět Očami vidźeć v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojen...

INFORMACE

AUTOR
Eva Tvrdá
DIMENZE
4,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Očima vidět.Očami vidźeć.pdf

POPIS

Eva Tvrdá se vrací k tématu svého kraje v citově silné novele, v níž přináší příběh formou vyprávění pro vnuka. Zvláštností knihy je její dvojjazyčnost. Čtenář má možnost přečíst si příběh v češtině a poté i v laštině, spisovném jazyce, který ve 20. století vytvořil na základě původního jazyka slezskomoravské oblasti básník Óndra Łysohorsky a který Eva Tvrdá aktualizuje o živé zbytky původního jazyka západolašské oblasti.

Chcete si přečíst knihu?Očima vidět.Očami vidźeć ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Tvrdá. Číst Očima vidět.Očami vidźeć Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY