Malum - část první

Malum - část první - Amo Jones | Jesuslecitona.org

... hvězdy, zuří v nich však oheň a ten je možná všechny spálí ... Malum: část první ... . Malum - část druhá. Kdo napsal knihu Malum - část druhá? Autorem je Amo Jones. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Malum: Část první(Amo Jones) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Malum - první část jejich vztah důvěrně zobrazila se vší ... Polámaná loutka - Elitní klub králů 2 | Baronet.cz ... .sk Malum - první část jejich vztah důvěrně zobrazila se vší vášní, nebezpečím i hrůzou, protože Tillie rozhodně nečekaly chvíle klidu. Ba naopak nebylo nouze o překvapení! Ve stejném šokujícím a riskantním duchu pokračuje knižní novinka nakladatelství Baronet Malum - druhá část... Malum - část první (e-kniha) - Amo Jones - „Láska je divoká, láska je slepá, pro ty dva je možná navždy ukrytá…" Kdysi dávno žila dívka v oprýskaném karavanu a jednoho dne se propadla do světa Elitního klubu králů. Byla vtažena do temného víru lží, n Hledáte Malum - část druhá od Amo Jones? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR část první. Manufacturer: BARONET. ... Nate Riverside-Malum je král, ale i Tillie se do tohoto světa narodila, opomíjená z rozhodnutí své matky. V jejích očích nezáří hvězdy, ale zuří v nich oheň a ten je možná všechny spálí. Všechno, co si Tillie myslela, že ví, je smyšlená verze pravdy. ... Když bylo Tillie osmnáct, zamilovala se. Okamžitě mu propadla. Narazila na skalnaté dno rychlostí světla. Ten náraz ji rozerval na kusy. Ale dovolila jeho slovům, aby ji pomalu zahojila. To, jak se na ni Nate Riverside-Malum díval, zašilo všechny rány. To, jak ji líbal, vymazalo všechny modřiny. To, jak se v jeho náruči cítila v bezpečí, vyhladilo všechny jizvy. Stejné ......

INFORMACE

AUTOR
Amo Jones
DIMENZE
10,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Malum - část první.pdf

POPIS

Kdysi dávno žila dívka v oprýskaném karavanu a jednoho dne se propadla do světa Elitního klubu králů. Byla vtažena do temného víru lží, nenávisti a falše, ale také peněz, pompéznosti a moci. Jenže spoustu věcí ta dívka netušila, měla je teprve zjistit a odhalit tajemství, jež před ní byla skryta. Ta tajemství strážili mladíci, kteří roztrhají její svět na kusy a rozdrtí ho na prach… Nate Riverside-Malum je král, ovšem i Tillie se do tohoto světa narodila, opomíjená z rozhodnutí své matky. V jejích očích nezáří hvězdy, zuří v nich však oheň a ten je možná všechny spálí. Všechno, co si Tillie myslela, že ví, je smyšlená verze pravdy. A Nate je ten, o němž si holky mezi sebou šeptají a jehož iniciály vyrývají do zad. Její příběh není jako ostatní, protože její příběh je po smrti.

Chcete si přečíst knihu?Malum - část první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amo Jones. Číst Malum - část první Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY