Vegetariánský receptník

Vegetariánský receptník - Dana Trávníková | Jesuslecitona.org

...á. Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso ... Vegetariánský receptník - Trávníková Blanka - Knihkupectví ... ... . ... Trávníková Dana: Vegetariánský receptník. Autor: Trávníková Dana. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami let jako součást Buddhova učení, který učil své žáky úctě k živým bytostem. V dnešní době může ... Formát:207 x 242 x 29 mm Počet stran:256 Vazba:Pevn ... Kniha Vegetariánský receptník - Dana Trávníková ... ... . V dnešní době může ... Formát:207 x 242 x 29 mm Počet stran:256 Vazba:Pevná Výrobce:Esence Rok vydání:2020 Kniha Vegetariánský receptník (Dana Trávníková) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Dana Trávníková. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Sledovat novinky od tohoto autora. Zpět na seznam autorů. Přečtěte si od tohoto autora... Formát:207 x 242 x 29 mm Počet stran:256 Vazba:Pevná Výrobce:Esence Rok vydání:2020 Vegetariánský receptník Trávníková Dana Zlato Arkony I. Červenák Juraj 5% SLEVA na uvítanou. 5% SLEVA na uvítanou může být vaše. Stačí se přihlásit k odběru novinek, a slevový kód vám přijde přímo do e-mailu. Poštovné zdarma. ... Vegetariánský receptník. TRÁVNÍKOVÁ Dana. skladem. 410 Kč 369 Kč. Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami let... Vegetariánský život. RISI Armin, ZÜRRER Ronald. Vegetariánský receptník Dana Trávníkov á • Élysion, 2019 . Posielame do šiestich dní. Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. ... Společnost EUROMEDIA GROUP, a. s., I...

INFORMACE

AUTOR
Dana Trávníková
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Vegetariánský receptník.pdf

POPIS

Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami let jako součást Buddhova učení, který učil své žáky úctě k živým bytostem.V dnešní době může mít vegetariánství různé důvody. Většinou etické, vnímáme zvířata jako živé tvory, kteří cítí bolest a utrpení. Ale mohou být i zdravotní, kdy chceme nahradit maso ovocem a zeleninou, dodat svému tělu více vlákniny a vitamínů. Nebo také ekologické, kulturní a ekonomické. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, věřím, že recepty, které najdete v receptníku budou pro vás inspirací i zábavou. Kniha je rozdělena na 7 kapitol (polévky, saláty, obiloviny…). V každé z nich najdete dva zajímavé recepty a několik volných stránek, které vám poskytnou dostatek prostoru pro zaznamenání vašich oblíbených receptů nebo vlastních poznámek. Každý recept je navíc doplněn krásnou ilustrací Blanky Kochové. Její drobné kresby k jednotlivým kapitolám vás budou provázet celým receptníkem.

Chcete si přečíst knihu?Vegetariánský receptník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Trávníková. Číst Vegetariánský receptník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY