Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu

Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu - Miroslav Vaněk, | Jesuslecitona.org

...ejichž prostřednictvím zachycuje život v časech tzv ... Sto studentských revolucí : studenti v období pádu ... ... . normalizace a v okamžicích pádu režimu. Po historickém a ... Sto studentských revolucí. Kdo napsal knihu Sto studentských revolucí? Autorem je Milan Otáhal, Miroslav Vaněk. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Studenti v období pádu komunismu. 0% 0 0. Kupte knihu Sto studentských revolucí (Miroslav Vaněk) s 15 % slevou za 748 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čt ... Sto studentských revolucí : studenti v období pádu ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Sto studentských revolucí. studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění ... Sto studentských revolucí: Podnázev: studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění ... Vnitřní politika a vnitropolitické události na území společného státu Čechů a Slováků v období 1969 - 1989. Lístek. Odkazy. Obsah v PDF Prohlédněte si obsah v PDF. Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > S > Studenti > Československo. Podíl tvůrčí inteligence na pádu komunismu. Brno : Doplněk, 1999. Sto studentských revolucí. Studenti v období pádu komunismu: životopisná vyprávění. Praha : NLN, 1999. (s M. Vaňkem) Normalizace 1969-1989. Příspěvek ke stavu bádání. Praha : Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, 2002. Sto studentských revolucí. Studenti v období pádu komunismu. Miroslav Vaněk. Karolinum. ... jejichž prostřednictvím zachycuje život v časech tzv. normalizace a v okamžicích pádu režimu. Po historickém a metodickém úvodu do problematiky a interpretaci rozhovorů následuje 65 rozhovorů s vysokoškolskými studenty z Čech ... Tržiště pro použité, vyprodané a vzácné knihy. Na váš e-mail můžeme automaticky zasílat všechny novinky pro dotaz 'Sto studentských revolucí ' Zadejte svoji emailovou adresu! V Nakladatelství Karolinum právě vychází dlouho očekávané druhé rozšířené vydání knihy Miroslava Vaňka a kol. ,,Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu: životopisná vyprávění" (Praha, Karolinum 2019). Aktuálně k dostání v knihkupectví Karolinum (Celetná 18, Praha). Sto studentských revolucí . 846 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... Studenti v období pádu komunismu . Miroslav Vaněk; Miroslav Vaněk . 0,0 . Sledovat autora . Biografie a životopisy Geografie a cestován í Historie Společenské vědy Umění. Všechny knihy autora ... Sto studentských revoluc...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Vaněk,
DIMENZE
6,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu.pdf

POPIS

Kniha přináší jedinečná svědectví stovky studentských aktérů listopadové revoluce 1989, jejichž prostřednictvím zachycuje život v časech tzv. normalizace a v okamžicích pádu režimu. Po historickém a metodickém úvodu do problematiky a interpretaci rozhovorů následuje 65 rozhovorů s vysokoškolskými studenty z Čech, Moravy a Slezska ze souboru pořízeného v letech 1996 až 1998. První vydání (1999) významně pomohlo k etablování orální historie v rámci tuzemského výzkumu soudobých dějin. Druhé, rozšířené vydání knihy obsahuje nově zařazenou studii o dějinách a paměti několika generací studentů a studentek z klíčových období českých moderních dějin a také ohlédnutí za ohlasem prvního vydání ve veřejném prostoru.

Chcete si přečíst knihu?Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Vaněk,. Číst Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY