V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas

V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas - Kateřina Čechová, | Jesuslecitona.org

...bývá čas. Internetové knihkupectví ... V bludišti jménem Alzheimer | KNIHCENTRUM.cz ... ... Cena zboží v košíku 0 K ... Hledat: Galén - Kompas / Katalog / Medicína / V bludišti jménem Alzheimer Kategorie: Medicína. Zdraví, životní styl. Ošetřovatelství ... V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas (978-80-264-2707-0) Kniha - autor Hana Marková; Kateřina Čechová; Adéla Mazancová, 432 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Co je to Alzheimerova nemoc? Je demence ve stáří nevyhnutelná? Co se s člověkems touto nemocí děje? Co je vidět zvenčí a co uvnitř, téměř na úrovni jednotlivé buňky v mozku nemocného? Existují možnosti pomoci? A kde je hledat? Mnoho otázek, na které v ordinaci nezbývá čas. Ty i mnohé další vedly ke vzniku kn ... V bludišti jménem Alzheimer - Na co v ordinaci nezbývá čas ... ... . Ty i mnohé další vedly ke vzniku knihy, kterou právě držíte v ruce ... Karel IV. - jménem koruny, jménem lásky - Hana Whitton . Karel IV. dovedl země Koruny české k nebývalému rozkvětu, jen v soukromí jako by se mu štěstí vyhýbalo. Nebylo mu přáno, aby ho královským životem provázela milovaná Blanka. I když pak uzavíral politické sňatky, manželky měl upřímně rád....

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Čechová,
DIMENZE
11,81 MB
NÁZEV SOUBORU
V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas.pdf

POPIS

Alzheimerova nemoc od A do ZCo je to Alzheimerova nemoc? Jak se pozná? A jak vypadá stárnutí bez této nemoci? Jakým směrem se vydat, když nemoc vstoupí do života? Jaký je rozdíl mezi Alzheimerovou nemocí a demencí? Je demence ve stáří nevyhnutelná? Co se s člověkems touto nemocí děje? Co je vidět zvenčí a co uvnitř, téměř na úrovni jednotlivé buňky v mozku nemocného? Existují možnosti pomoci? A kde je hledat? Mnoho otázek, na které v ordinaci nezbývá čas. Ty i mnohé další vedly ke vzniku knihy, kterou právě držíte v ruce.

Chcete si přečíst knihu?V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Čechová,. Číst V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY