Luční harfa

Luční harfa - Truman Capote | Jesuslecitona.org

...azili na mraveniště čilých pilných červených mravenců ... Luční harfa - Truman Capote | Knihy Dobrovský ... . Collinovi je 11 let, když mu zemře matka. Jeho otec je agent a stále cestuje, proto nemůže syna sám vychovávat. Zaveze ho k dvěma tetám, k Vereně a k Dolly. Collin brzy pozná zblízka obě staré panny. Teta Verena je tvrdé, praktické povahy, které jde… Luční harfa. Truman Capote. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 1.4. u Vás doma (Typy doručení) ... 0 hodnocení Luční ha ... Luční harfa / Strom noci - Truman Capote | Databáze knih ... .4. u Vás doma (Typy doručení) ... 0 hodnocení Luční harfa 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Je možné změnit svět tím, že vyšplháte na strom? Nesourodá pětice hrdinů - malý kluk Collin, jeho podivuhodná teta Dolly, stará černoška Catherine, zbohatlý sirotek Riley a soudce Cool - uspořádá během ... Luční harfa - Capote Truman - Líbezná vůně luk a tajuplná píseň stvolů, ale i bojovná nálada protkává lyrický příběh z amerického Jihu. Nesourodá pětice hrdinů - malý kluk Collin, jeho podivuhodná teta Dolly, stará černoška Catherine, zbohatlý sirote Luční harfa (Paperback) Published 1965 by SNKLU - Státní nakladatelství krásné literatury a umění Malá řada soudobé světové prózy, Paperback, 108 pages Novela "Luční harfa" je poetickou a humornou oslavou člověka. Povídky ze sbírky "Strom noci" se snaží zachytit svět osamělých životem pokořených nebo zaskočených lidí. Kategorie: Novely; Krásná literatura Luční harfa Líbezná vůně luk a tajuplná píseň stvolů, ale i bojovná nálada protkává lyrický příběh z amerického Jihu. Nesourodá pětice hrdinů - malý kluk Collin, jeho podivuhodná teta Dolly, stará černoška Catherine, zbohatlý sirotek Riley a soudce Cool - uspořádá během vlahých podzimních dní v koruně ... Luční harfa Autor: Capote, Truman Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 978...

INFORMACE

AUTOR
Truman Capote
DIMENZE
8,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Luční harfa.pdf

POPIS

Líbezná vůně luk a tajuplná píseň stvolů, ale i bojovná nálada protkává lyrický příběh z amerického Jihu. Nesourodá pětice hrdinů – malý kluk Collin, jeho podivuhodná teta Dolly, stará černoška Catherine, zbohatlý sirotek Riley a soudce Cool – uspořádá během vlahých podzimních dní v koruně stromu vlastní malou revoluci proti všem lidským špatnostem. Očima malého vypravěče sledujeme, jak důležité je jít si za svým a nenechat se omezovat zkostnatělými poměry.

Chcete si přečíst knihu?Luční harfa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Truman Capote. Číst Luční harfa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY