Busny: Zpět

Busny: Zpět - Busny | Jesuslecitona.org

...nám o omezení nikdo neřekl. Voják u závory se ptá, jestli jsme vyřešili náš případ, nechápu, ale kývu, a v duchu si říkám, že jediný „případ" je v jeho hlavě ... Busny Zpět | KNIHCENTRUM.cz ... . ... Busny, příběh dvou lidí a jednoho medvídka, kteří putují po světě v dodávce. Růžový Volkswagen je nejen dopravní prostředek, ale i domov, dílna a kancelář. Obytným VW T3 Syncro, alias busíkem, jezdí busaři. My jezdíme Busem a jsme Busny. Busny je pořad, jež vzniká za jízdy. ↓↓↓ Vrátíme se zpět po vlastní ose západním pobřežím. S novou cestou se otevírají i nové ... Kniha: Busny Zpět - Busny | Knihy.ABZ.cz ... . My jezdíme Busem a jsme Busny. Busny je pořad, jež vzniká za jízdy. ↓↓↓ Vrátíme se zpět po vlastní ose západním pobřežím. S novou cestou se otevírají i nové možnosti, poznáme další kus světadílu, natočíme druhou řadu seriálu Busny. Busny: Zpět, to je kniha o tom, jak jsme po jedenácti měsících cesty Afrikou stanuli na nejjižnějším cípu kontinentu a rozhodovali se, kam dál. Protože nám ale Afrika za tu dobu přirostla k srdci, roz...

INFORMACE

AUTOR
Busny
DIMENZE
3,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Busny: Zpět.pdf

POPIS

Pokračování úspěšného bláznivého cestopisu psaného za jízdy v růžovém buse.Jsme Marika a David a už rok prorážíme naším růžovým busem hrbolaté cesty afrického kontinentu.Stanuli jsme na Střelkovém mysu, nejjižnějším cípu Afriky, s jednou nohou v Indickém oceánu, s druhou v Atlantickém. Takto rozkročeni se ptáme dálek, kam dál. Měla to být cesta kolem světa, měli jsme se nalodit v Jihoafrické republice a pokračovat v naší pouti Jižní Amerikou. Jenže se zdá, že nás Afrika nechce pustit. Nebo jsme to my, kteří ještě nejsme připraveni dát jí sbohem?Cíl je tedy jasný – po východní části jsme se dostali TAM, po té západní se musíme dostat ZPĚT! Protože Afrika se nám i se vším červeným prachem dostala pod kůži a my jsme se do ní bláznivě zamilovali, vydáváme se západním pobřežím na dobrodružnou cestu zpátky domů.

Chcete si přečíst knihu?Busny: Zpět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Busny. Číst Busny: Zpět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY