Zmije: Ostrovy bouře a utrpení

Zmije: Ostrovy bouře a utrpení - Bex Hoganová | Jesuslecitona.org

... bouře a utrpení #1) Published September 2nd 2019 by CooBoo Hardcover, 325 pages Author(s): Bex Hogan (Goodreads Author), Petra Miketová (Translator) ISBN13: ... Ostrovy bouře a utrpení 01: Zmije - FantasyPlanet ... ... Bex Hogan: Zmije (Ostrovy bouře a utrpení 1) Maggie Stiefvater: Zázraky padlých svatých (slovensky) V. E. Schwab: Zaklínání světla (Temnější tvář magie 3) Celkově: Milý, originální příběh. Jedna z mála fantasy knih, která je zasazena do prostředí moře. Hezky to ubíhalo, další díl série (název série je Ostrovy bouře a utrpení...) se jmenuje Venom a v angličtině vychází 16. dubna 2020. Nakladatelst ... Hogan, Bex : Ostrovy bouře a utrpení ... . Hezky to ubíhalo, další díl série (název série je Ostrovy bouře a utrpení...) se jmenuje Venom a v angličtině vychází 16. dubna 2020. Nakladatelství CooBoo vydalo první díl epické fantasy trilogie Ostrovy bouře a utrpení. Udělají z ní zabijáka, nebo ji nechají zabít. Osud sedmnáctileté Marianne je jasný. Má se stát Zmijí, námořní kapitánkou a ochránkyní Dvanácti ostrovů. V cestě jí však stojí úřadující Zmije. ANOTACE: Sedmnáctiletá Marianne se jednoho dne má stát Zmijí, ochránkyní ......

INFORMACE

AUTOR
Bex Hoganová
DIMENZE
9,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmije: Ostrovy bouře a utrpení.pdf

POPIS

Udělají z ní zabijáka, nebo ji nechají zabít. První díl epické fantasy trilogie. Osud sedmnáctileté Marianne je jasný. Má se stát Zmijí, námořní kapitánkou a ochránkyní Dvanácti ostrovů. V cestě jí však stojí úřadující Zmije. Zkažený muž bez slitování, který se plaví po mořích, beztrestně zabíjí a nechává za sebou jen utrpení. Je jedním z nejnebezpečnějších lidí v celém oceánu. A také Mariannin otec. Marianne tak stojí před zásadní otázkou: bude za ostrovy bojovat, i kdyby to znamenalo ztratit rodinu, lásku a možná i život?

Chcete si přečíst knihu?Zmije: Ostrovy bouře a utrpení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bex Hoganová. Číst Zmije: Ostrovy bouře a utrpení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY