Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019

Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 - Blanka Lamrová, | Jesuslecitona.org

...Modern Art (Slovene Edition) by Kralj, Tone and a great selection of related books, art and collectibles available now at AbeBooks ... Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 ... .com. Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 Blanka Lamrov á, ... Čas Retrospektiva slz - Dittrich Ivo . Autorova prvotina Chmury života vyšla v roce 2016, druhá básnická sbírka nese název Retrospektiva slz.Svazek opět představuje přibližně tři desítky básní, jež jsou zaměřené na ženy. Šumava očima Vladimíra Horpeniaka I. Starý most ČR můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt ... Praha - retrospektiva / Prague - a Retrospective 1977 - 2019 ... . Šumava očima Vladimíra Horpeniaka I. Starý most ČR můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 341 Kč s rychlým doručením. Starý most Šumava očima Vladimíra Horpeniaka I. ČR Kniha Šumava očima Vladimíra Horpeniaka I.:První část dvousvazkového celoživotního díla uznávaného šumavského odborníka a publicisty ... Tajemná, oprýskaná, šedivá, všední, a přesto vždy krásná taková je Praha na fotografiích Blanky Lamrové. Její povětšině černobílé poetické snímky ukazují naši... Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 - Radomíra Sedláková . Tajemná, oprýskaná, šedivá, všední, a přesto vždy krásná - taková je Praha na fotografiích Blanky Lamrové. Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019. Radomíra Sedláková Blanka Lamrová. Externí sklad. Více » 362 Kč. Nereálný socialismus - Praha 1948 - 1989. ... Pražské interiéry - anglicky (Prague interiors) Great Villas of Prague; Slavné pražské vily; Slavné stavby Prahy 6; Knihy autora Radomíra Sedláková. Vybírejte z 4 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Praha. Praha. V této sekci je 61 knížek. ... 370 Kč. Prague historical. Luboš Stiburek. Externí sklad. Více » 370 Kč. Prague Superguide Edition No. 3. ... 281 Kč. Zmizelá Praha. Kateřina Bečková. Externí sklad. Více » 281 Kč. Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019. Radomíra Sedláková ......

INFORMACE

AUTOR
Blanka Lamrová,
DIMENZE
5,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019.pdf

POPIS

Tajemná, oprýskaná, šedivá, všední, a přesto vždy krásná – taková je Praha na fotografiích Blanky Lamrové. Její povětšině černobílé poetické snímky ukazují naši metropoli z nezvyklých pohledů, nabízejí nečekaná setkání, zachycují pomíjivost okamžiků v předlouhé historii města s neopakovatelnou atmosférou. Blanka Lamrová má Prahu ráda, a tak si může dovolit ukázat její ne vždy učesanou tvář z doby, kdy krása města byla do jisté míry jen tušená a kdy jen zvídavé oko, které tu krásu chtělo vidět, ji nacházelo. Prahu, jindy tak důvěrně známou, můžeme díky autorce spatřit zcela jinak. Například ji nechává zrcadlit v kalužích ulic a jitří tak naši fantazii či podněcuje k zamyšlení nad městem, které se náhle jeví jako neprobádané místo s netušenými rozměry a možnostmi. Závěrečnou část knihy tvoří barevné fotografie zachycující přechod Prahy do její současné podoby.

Chcete si přečíst knihu?Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Lamrová,. Číst Praha - retrospektiva/Prague - a Retrospective 1977 - 2019 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY