Posvátné vztahy: Praxe důvěrné, erotické lásky

Posvátné vztahy: Praxe důvěrné, erotické lásky - Padma Aon Prakasha, | Jesuslecitona.org

... poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Maitrea Nabídky na Erotické pomucky z desítek vybraných e-shopů na jednom místě ... Posvátné vztahy - Praxe důvěrné, erotické lásky - Sophia ... ... . Nalezené produkty odpovídají dotazu Erotické pomucky.Informace, hodnocení a komentáře k Erotické pomucky Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Erotické pomucky doručí dle Vašich požadavků. . Nakupování nikdy nebylo jedno Posvátné vztahy. od Anaiya Sophia; Padma Aon Prakasha z vydavateľstva MAITREA a.s. 2019 . ... Praxe ... Vztahy - Vyhledávání na Heureka.cz ... . . Nakupování nikdy nebylo jedno Posvátné vztahy. od Anaiya Sophia; Padma Aon Prakasha z vydavateľstva MAITREA a.s. 2019 . ... Praxe důvěrné, erotické lásky: Žáner: Ezoterika, duchovné náuky: ISBN: 978-80-7500-460-4: Vydanie: 1: Tovar posielame do 3 pracovných dn ... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Maitrea, 320 - 463 Provozovatel NWT a.s., nám Míru 1217, 768 24 Hulín, IČ 63469511,DIČ: CZ63469511, zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně oddíl B, vložka 6207. Nakupte knihy z nakladatelství Maitrea za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz....

INFORMACE

AUTOR
Padma Aon Prakasha,
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Posvátné vztahy: Praxe důvěrné, erotické lásky.pdf

POPIS

Sexualita je jednou z ústředních kvalit naší duše, což nejlépe dokládá to, jak jsou utvořena naše fyzická a duchovní těla s jejich vrozeným sklonem k sexuálnímu projevu. Přijetím své sexuální síly v milostném svazku můžete uskutečnit svatou trojici svých dvou duší a božství a přeměnit svůj vztah v chrám zasvěcení sloužící vašemu duchovnímu rozvoji a probuzení, jež vám pomocí posvátných tělesných rituálů umožní božskou gnózi, přímé poznání Boha. Anaiya Sophia a Padma Aon Prakasha v této pracovní knize vysvětlují, jak obnovit prvotní sexuální projev v souladu s božstvím, s partnerem či partnerkou proplout vodami božského vztahu a zažehnout alchymický proces posvátného sňatku neboli hieros gamos – sjednocení s Bohem. Vysvětlují, jak dva milenci, kteří spojí své cesty a pro svou vzájemnou lásku se vzdají sami sebe, opětovně uskuteční prvotní svazek kosmického páru, Šivy a Šakti, z nějž vznikl vesmír. Autoři tu vzájemně protkávají mystickou ženskou moudrost, transcendentní mužské vědomí a sexuální psychologii a nabízejí praktické nástroje k vyrovnání mužské a ženské energie, překonání překážek ve vztahu a navození sexuálního léčení, emocionálního vyjasňování, duchovního růstu a fyzického uvolnění. Najdete tu cvičení určená ženám, mužům a párům a podrobná vysvětlení praxí sebeprobuzení, pulzování lůna, evoluce jóni a lingamu a řady posvátných tělesných rituálů. Skrze tyto praxe otevírající srdce můžete nejen prohloubit své sepětí s božstvím, ale také rozvinout láskyplný vztah k sobě, k partnerovi či partnerce a k okolnímu světu.

Chcete si přečíst knihu?Posvátné vztahy: Praxe důvěrné, erotické lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Padma Aon Prakasha,. Číst Posvátné vztahy: Praxe důvěrné, erotické lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY