Setkání v Bílé dámě, s vraždou

Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Zdena Salivarová, | Jesuslecitona.org

...dy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1 ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Zdena Salivarová, Josef ... ... .1.2003 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Setkání v Bílé dámě, s vraždou je klasická detektivka ze série Česká detektivka. Je to fajn kniha, která nenadchne, ale ani neurazí. Dá se číst, ale není v tom nějaké extra napětí nebo spíš nedočkavost až se člověk dozví, kdo je vrah. Na to je kniha až příliš předvídatelná. ... Setkání v Bílé dáme, s vraždou - Josef Škvorecký ... ... . Na to je kniha až příliš předvídatelná. Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Salivarová, Zdena. Vydání: MOBA 2019 ... Příležitostí k opětovnému setkání je vystoupení v krásném hotelu Annina přítele v srdci kanadské přírody. Hned první noc však dojde k vraždě, obětí je dáma, které se podařilo vyhrát několik milionů. Inspektor Sinclair se pouští do ... Krátké setkání, s vraždou 1999; Hnůj země 1994; Pánská jízda 1968; Setkání v Praze, s vraždou 2004; Setkání v Torontu, s vraždou 2006; Setkání v Bílé dámě, s vraždou 2003; Setkání po letech, s vraždou 2001; všech 16 knih autora. Žánry autora Setkání v Bílé dáme, s vraždou; Setkání v Bílé dáme, s vraždou. Akce -40%. Nakladatelství: Moba. ... V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jasný. Setkání v Bílé dámě, s vraždou. SALIVAROVÁ Zdena, ŠKVORECKÝ Josef. 233 K ... Zdena Salivarová-Škvorecká - Kniha: Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Radix; Tranzitní horoskop (2003) - Další knihy (13) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 2003, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1.1.2003 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Setkání na konci éry, s vraždou 3. v sérii, J. Škvorecký, 2001 Koupit Koupit eknihu Setkání v Bílé dámě, s vraždou 4. v sérii, J. Škvorecký, 2003...

INFORMACE

AUTOR
Zdena Salivarová,
DIMENZE
3,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání v Bílé dámě, s vraždou.pdf

POPIS

V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jasný. Nebo není? Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček, jejichž proplétající se osudy se odvíjejí v rychlém sledu, tentokrát na pozadí divoké kanadské přírody a viktoriánského hotelu u jezera. Dohromady vytvářejí atmosféru nabitou tajemstvím a komedií, stejně jako v předchozích detektivních příbězích z dílny slavné autorské dvojice.

Chcete si přečíst knihu?Setkání v Bílé dámě, s vraždou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Salivarová,. Číst Setkání v Bílé dámě, s vraždou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY