Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha

Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha - Candice Kumai | Jesuslecitona.org

...o japonských tradicích, které vedou k vyváženému životu jak po psychické, tak i fyzické stránce ... Kincugi pro šťastný život - japonské umění ke zlepšení ... ... . Kincugi pro šťastný život - Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha KUMAI CANDICE. Není skladem. Cena s DPH 449 K ... Podtitul: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha Autor: Candice Kumai Rok vydání: 2019 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá ISBN: 978-80-7617-315-6 Počet stran: 336 Rozměry: 0,0 x 0,0 x 0,0 ... Kincugi pro šťastný život japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha Japonsko kultura t ... Kincugi pro šťastný život | KNIHCENTRUM.sk ... ... Kincugi pro šťastný život japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha Japonsko kultura tradice životní styl Candice Kumai , překlad Tereza Grufíková Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha Každý z nás je ovlivněn místem, kde vyrůstal. Autorka s námi v této knize sdílí své japonské dědictví a provází nás kouzel...

INFORMACE

AUTOR
Candice Kumai
DIMENZE
12,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha.pdf

POPIS

Každý z nás je ovlivněn místem, kde vyrůstal. Autorka s námi v této knize sdílí své japonské dědictví a provází nás kouzelnou cestou této země. V knize se dočteme o japonských tradicích, které vedou k vyváženému životu jak po psychické, tak i fyzické stránce. V knize najdeme zdravé recepty, návody k rovnováze a především úvod do krásného umění Kintsugi, které je o tom, jak napravovat to, co se nám nepovedlo.

Chcete si přečíst knihu?Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Candice Kumai. Číst Kincugi pro šťastný život: Japonské umění ke zlepšení mysli, těla a ducha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY