Život staré Šumavy: Šumava od pravěku do počátků 20. století

Život staré Šumavy: Šumava od pravěku do počátků 20. století - Vlastimil Vondruška | Jesuslecitona.org

...od pravěku až do počátků 20. století a prostřednictvím příběhů a citací z dobových pramenů představuje rozmanité skupiny tehdejších obyvatel, ať již to jsou rolníci, dřevaři, skláři, pastýři nebo pašeráci a lupiči ... Život staré Šumavy - Vlastimil Vondruška | Knihy Dobrovský ... . Život staré Šumavy Vlastimil Vondruška. ... Šumava od pravěku do počátků 20. století. Vybrané knihy pro mladé (i) dospělé, které se honosí nálepkou Young Adult, ... Popis . Šumava od pravěku do počátků 20. století Sdílet 0. kategorie Autor popisuje osídlení hor od pravěku až do počátků 20. století a prostřednictvím příběhů a citací z dobových pramenů představuje rozmanité skup ... Život staré Šumavy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Popis . Šumava od pravěku do počátků 20. století Sdílet 0. kategorie Autor popisuje osídlení hor od pravěku až do počátků 20. století a prostřednictvím příběhů a citací z dobových pramenů představuje rozmanité skupiny tehdejších obyvatel, ať již to jsou rolníci, dřevaři, skláři, pastýři nebo pašeráci a lupiči. Život staré Šumavy Šumava od pravěku do počátků 20. století Vondruška Vlastimil. Kniha historika a spisovatele Vlastimila Vondrušky vypráví čtivým a přitom fundovaným způsobem o proměnách život staré Šumavy. Život staré Šumavy Šumava od pravěku do počátků 20. století . Vlastimil Vondruška; ... Autor popisuje osídlení hor od pravěku až do počátků 20. století a prostřednictvím příběhů a citací z dobových pramenů představuje rozmanité skupiny tehdejších obyvatel, ať již to jsou rolníci, dřevaři, skláři, pastýři ... Život staré Šumavy. Šumava od pravěku do počátků 20. století. Vlastimil Vondruška. Vyšehrad , 2014 Šumava od pravěku do počátků 20. století ... Život staré Šumavy Vlastimil Vondruška. Šumava od pravěku do počátků 20. století. 10,19 € 11,99 € - ušetríte 1,80 € (15 %) Expedujeme ihneď ... Šumava od pravěku do počátků 20. století. VONDRUŠKA Vlastimil. Info: Vyšehrad, 2019 (1.) - váz., 256 str. EAN: 9788076011038 Je doplněna téměř stem unikátních dobových fotografií ze sbírek Muzea Šumavy...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Život staré Šumavy: Šumava od pravěku do počátků 20. století.pdf

POPIS

Kniha historika a spisovatele Vlastimila Vondrušky vypráví čtivým, ale přitom fundovaným způsobem o proměnách života staré Šumavy. Je doplněna téměř stem unikátních dobových fotografií ze sbírek Muzea Šumavy v Sušici. Autor popisuje osídlení hor od pravěku až do počátků 20. století a prostřednictvím příběhů a citací z dobových pramenů představuje rozmanité skupiny tehdejších obyvatel, ať již to jsou rolníci, dřevaři, skláři, pastýři nebo pašeráci a lupiči. Kniha rovněž popisuje lidovou architekturu, oděv, zvyky i způsob obživy. Potěší určitě nejen ty, kteří obdivují krásu Šumavy, ale všechny, kteří si váží života našich předků. Publikace vychází již ve druhém, upraveném a rozšířeném vydání.

Chcete si přečíst knihu?Život staré Šumavy: Šumava od pravěku do počátků 20. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Život staré Šumavy: Šumava od pravěku do počátků 20. století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY