Proč máma nadává: Deník rozčílené matky

Proč máma nadává: Deník rozčílené matky - Gill Sims | Jesuslecitona.org

... Kniha - autor Gill Sims, 368 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá -14% 349,-299,-bez DPH 272,-Koupit ... Proč máma nadává - Gill Sims | Knihy na Martinus.cz ... . Máma slaví devětatřicáté narozeniny. Před sebou má vidinu hrozivé budoucnosti plnou lidí, kteří ji zvou na kurzy jógy a večírky, kde každý prohlašuje, že se „líznul" po skleničce vína. Ale máma nechce trávit čas tam, kde dobrou noc dávají ženy, které žijí JEN pro své děti a snaží se jedna druhou trumfnout mimoškolními aktivitami svých potomků. Proč máma nadává (audiokniha) Proč máma nadává (audiokniha) Gill Sims. 2,0 ( 1) Humorný román ... Proc mama pije gill sims | Sleviste.cz ... . Proč máma nadává (audiokniha) Proč máma nadává (audiokniha) Gill Sims. 2,0 ( 1) Humorný román pro všechny rozčílené mámy. Děti už úplně zdivočely, dům vypadá jako po výbuchu a manžel nikdy není doma. Jako by toho nebylo málo, máma si našla novou výzvu - práci v kolektivu plném mladých a nadějných lidí ... TURSTEN: Dvojí tvář TODD: Sestry Springovy STEEL: Uzavřený kruh STEEL: Thurstonův dům SIMS: Proč máma nadává.Deník rozčílené matky. SCHRAMEK: Achnaton SCHRAMEK: Amenofis SCHRAMEK: Tutanchamon ROBERTS: Okno do nebe RIDPATH: Kde vládnou stíny REILY: Chrám PAGÁN: Málo času na život MUSSO: Dívka z Brooklynu MLYNKEC: Slavíc kamenného mostu KLEVISOVÁ: Sněžný měsíc Proč máma nadává (audiokniha) Deník rozčílené matky • Humor a satira • Gill Sims • MOTTO • 2019/05 Děti už úplně zdivočely, dům vypadá jako po výbuchu a manžel nikdy není doma....

INFORMACE

AUTOR
Gill Sims
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč máma nadává: Deník rozčílené matky.pdf

POPIS

Děti už úplně zdivočely, dům vypadá jako po výbuchu a manžel nikdy není doma. Jako by toho nebylo málo, máma si našla novou výzvu – práci v kolektivu plném mladých a nadějných lidí. To jí působí starosti, jestli ve svých dvaačtyřiceti letech zvládne vstát ze sedacího vaku s potřebnou důstojností. Dokáže se máma prosadit v nové práci a zároveň udržovat rodinu v chodu? A najde si přitom pořád čas na příležitostný gin a tonik? Pravděpodobně ne.

Chcete si přečíst knihu?Proč máma nadává: Deník rozčílené matky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gill Sims. Číst Proč máma nadává: Deník rozčílené matky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY