Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera

Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera - Peter Meier-Hüsing | Jesuslecitona.org

...S pod vedením Ernsta Schäfera kniha od: Peter Meier-Hüsing ... Nacisté v Tibetu -- Záhada expedice SS pod vedením Ernsta ... ... . 61 % ... Kniha Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Přidat komentář. Arbenin. 1 14. března. Redakcne jedna z nejodflaknutejsich knih, co jsem kdy cetla. ... NACISTÉ V TIBETU. Záhada expedice SS . pod vedením ernSta Schäfera. VOLVOX GLOBATOR. 7. Předmluva . Internetový magazín Science Daily musel sám přiznat, že příběh, který . uveřejnil v roce 2012, zní spíše jako konspirační teo ... Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta ... ... . uveřejnil v roce 2012, zní spíše jako konspirační teorie z filmu o Indiana . Jonesovi. Stálo zde, že vědci z Ústavu pro planetární vědy při ... Dne 21. prosince 1938 překročila vysokohorský průsmyk Nathu-La mezi Sikkimem a Tibetem v Himálaji karavana jezdců. Bylo to pět mladých mužů, kteří jako první Němci obdrželi oficiální povolení navštívit „zakázané město" Lhasu. Na jejich zavazadlech vlály vlaječky s hákovými kříži a runami SS. Tito muži byli důstojníky SS a jejich expedice požívala ... Podtitul: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Dne 21. prosince 1938 překročila vysokohorský průsmyk Nathu-La mezi Sikkimem a Tibetem v Himálaji karavana jezdců. Bylo to pět mladých mužů, kteří jako první Němci obdrželi oficiální ... ...

INFORMACE

AUTOR
Peter Meier-Hüsing
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera.pdf

POPIS

Dne 21. prosince 1938 překročila vysokohorský průsmyk Nathu-La mezi Sikkimem a Tibetem v Himálaji karavana jezdců. Bylo to pět mladých mužů, kteří jako první Němci obdrželi oficiální povolení navštívit „zakázané město“ Lhasu. Na jejich zavazadlech vlály vlaječky s hákovými kříži a runami SS. Tito muži byli důstojníky SS a jejich expedice požívala zvláštní podpory Heinricha Himmlera a jeho SS-organizace „Ahnenerbe“. Co hnalo těch pět mužů na střechu světa? Šlo zde jen o zoologické výzkumy, antropologická měření a geomagnetické experimenty? Jednalo se zde o vybudování tajných diplomatických kontaktů za zády britské říše? Nebo měli v Tibetu dle možností najít případné relikty „Praárijců“? Dodnes se okolo expedice z let 1938/1939 odvíjejí mnohé spekulace. Peter Meier-Hüsing před námi předestírá historii a dohru tohoto podniku a přidává k tomu kritické poznámky o ideologickém pozadí, které vedlo ke vzniku této expedice.

Chcete si přečíst knihu?Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Meier-Hüsing. Číst Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY