Makroregiony světa

Makroregiony světa - Jiří Anděl, | Jesuslecitona.org

...úrovních - globální, makroregionální, státní, regionální i lokální ... Makroregiony světa - Knihkupectví Luxor ... . Vychází ... Makroregiony světa - Regionální geografie pro gymnázia 199 Kč 139 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známky opotřebení Request PDF | Makroregiony světa. Nová regionální geografie (= Macro-regions of the world. New regional geography) | The publication seeks to improve regional geographical knowledge by means ... Učebnice podává základní informace o jednotlivých regionech světa. ... Šablona:Regiony světa - Wikipedie ... ... Učebnice podává základní informace o jednotlivých regionech světa. Jsou popisovány jednotlivé jednotlivé světové makroregiony a jejich jádrové oblasti, které jsou motory rozvoje a až pak jsou popisovány charakteristiky přírody, společnosti, hospodářství a aktuální problémy. Makroregiony Author: Petr Hopfinger Description: Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Created Date: 3/3/2009 6:56:00 AM Other titles: Makroregiony světa Makroregiony světa. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... ANDĚL, Jiří, Ivan BIČÍK a Tomáš HAVLÍČEK. Makroregiony světa : regionální geografie pro gymnázia.1. vyd. Praha: Nakladatelství České geografické ... Stažení článku ANDĚL, J., BIČÍK, I. (2015): Geografické makroregiony světa. Geografické rozhledy, 24(3), 2-5. Pracovní list porovnává jednotlivé makroregiony podle několika aspektů. Ze statistických čísel v tabulce a jejich kombinací vycházejí jednotlivé otázky. Metodický portál RVP . ... HOPFINGER, Petr. Makroregiony světa. Metodický portál : Digitální učební materiály [online]. 06. 03. 2009, [cit. 2020-05-07]. Pracovní list porovnává jednotlivé makroregiony podle několika aspektů. Ze statistických čísel v tabulce a jejich kombinací vycházejí jednotlivé otázky....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Anděl,
DIMENZE
6,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Makroregiony světa.pdf

POPIS

Publikace představuje moderní pojetí regionální geografie a její výuky. Svět je zde diferencován do deseti relativně homogenních makroregionů, jejichž určení vychází z koncepce amerických geografů. Hodnocení makroregionů postupuje podle identických metodických kroků. Sledovány jsou jak přírodní poměry, historické souvislosti a populační charakteristiky, tak ekonomika a aktuální specifické fenomény v globálním kontextu i v regionálním měřítku. Obdobnou metodou kniha zobrazuje dílčí parametry geografie jednotlivých významných států a jejich klíčové problémy.

Chcete si přečíst knihu?Makroregiony světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Anděl,. Číst Makroregiony světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY