Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů

Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů - Elena Lisá | Jesuslecitona.org

...ů, manažerům, psychologům, učitelům a studentům psychologie ... PDF LADISLAV KOUBEK Psychologie v řízení lidských zdrojů ... . Shrnuje nejnovější vědecké poznatky v oblasti psychologické diagnostiky lidských zdrojů se zaměřením na výběr a rozvoj a ... V současnosti proto vzrůstá spíše potřeba rozvoje validních teorií pracovního výkonu, kritérií a výběrového procesu. J. F. Salgado (2016) označuje výběrové řízení jako determinující faktor, který ovlivňuje efektivitu managementu lidských zdrojů (např. trénink, výkonnost, kulturu). pit. Strategické počínání v ... Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů - Elena Lisá ... ... . trénink, výkonnost, kulturu). pit. Strategické počínání v řízení lidských zdrojů vám pomůže rozlišit, co je opravdu podstatné a co ne. Budete-li mít argumenty, pak vám strategická úvaha pomůže práci s lidmi povýšit na klíčové téma v organizaci. Pokud chceme, aby naše práce v organizacích měla přínos, musí- Kniha: Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů. Portál, 2019. Autorka: Elena Lisá Autorka knihy Elena Lisá vystudovala psychologii v Trnavě, kde získala titul PhD. Poté působila na Fakultě sociálních a ekonomických věd UK, na níž v roce 2010 úspěšně habilitovala a od roku 2012 je vysokoškolskou pedagožkou na psychologické fakultě Panevropské vysoké školy v ... Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů. (recenze) Denisa Newman Publikácia približuje oblasť psychodiagnostiky v oblasti riadenie ľudských zdrojov. V kompaktnej forme predkladá kombináciu teoretických podkladov, súčasných vedeckých poznatkov, ako aj praktických implikácií psychologickej diagnostiky v kontexte riadenia ... Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů Publikace je určená pracovníkům v oblasti lidských zdrojů, manažerům, psychologům, učitelům a studentům psychologie. Shrnuje nejnovější vědecké poznatky v oblasti psychologické diagnostiky lidských zdrojů se zaměřením na výběr a rozvoj a transformuje je do potřeb praxe. Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů ... Shrnuje nejnovější vědecké poznatky v oblasti psychologické diagnostiky lidských zdrojů se zaměřením na výbě...

INFORMACE

AUTOR
Elena Lisá
DIMENZE
4,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů.pdf

POPIS

Publikace je určená pracovníkům v oblasti lidských zdrojů, manažerům, psychologům, učitelům a studentům psychologie. Shrnuje nejnovější vědecké poznatky v oblasti psychologické diagnostiky lidských zdrojů se zaměřením na výběr a rozvoj a transformuje je do potřeb praxe. Na rozdíl od jiných knih na toto téma se nesoustředí na popis konkrétních psychodiagnostických metod, ale spíše na všeobecné praktické otázky aplikace a interpretace metod. Popisuje, jak se vyhodnocují výsledky psychologických testů, a upozorňuje na různé okolnosti, které ovlivňují hodnocení, takže s pomocí knihy diagnostiku realizuje i začátečník. Ukazuje, kde všude jsou diagnostické metody přínosné a za jakých okolností z nich dostaneme maximum. Přináší rovněž kapitoly o nestandardních metodách. Zabývá se testováním inteligence, řídícího úsudku, temperamentu, psychologických typů a také temných stránek osobnosti. Doc. Mgr. Elena Lisá, Ph.D., přednáší psychodiagnostiku dospělých na fakultě psychologie Panevropské vysoké školy v Bratislavě. Na pozici konzultanta a HR manažera získala praktické zkušenosti s přípravou výběrových řízení, plánem rozvoje pracovníků a realizací dalších projektů v oblasti lidských zdrojů.

Chcete si přečíst knihu?Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elena Lisá. Číst Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY