Fotografické publikace Vítkovických železáren

Fotografické publikace Vítkovických železáren - Ondřej Durczak | Jesuslecitona.org

...eskoslovenska a současně společenské a politické proměny ... Fotografické publikace Vítkovických železáren - Ondřej ... ... ... Fotografické publikace Vítkovických železáren Autor: Ondřej Durczak Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren představuje náhled do vývoje jednoho z našich nejvýznamnějších hutních a strojírenských podniků prostřednictvím fotografických ... Fotografické publikace Vítkovických železáren. Ondřej Durczak. Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren před ... Fotografické publikace Vítkovických železáren (Ondřej ... ... . Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren představuje náhled do vývoje jednoho z našich nejvýznamnějších hutních a strojírenských podniků prostřednictvím fotografických propagačních materiálů. 271 Kč Fotografické publikace Vítkovických železáren - Durczak Ondřej . Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren představuje náhled do vývoje jednoho z našich nejvýznamnějších hutních a strojírenských podniků prostřednictvím fotografických propagačních materiálů. Jejich podrobným mapováním autor sledoval výrobní a organizační poměry v kontextu ... Fotografické publikace Vítkovických železáren Autor: Durczak, Ondřej Nakladatel: Fotod EAN: 9788090693739 ISBN: 978-80-906937-3-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 22 × 25,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha představuje průmyslové dědictví (průmyslové objekty a technické zařízení) Vítkovických železáren a navazující tzv. sociální instituce (obytné a sociální zázemí) chráněné podle zákona č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči, dále také na objekty a technické zařízení ve své době významné a dnes ... Fotografické publikace Vítkovických železáren. Kdo napsal knihu Fotografické publikace Vítkovických železáren? Autorem je Ondřej Durczak. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha Fotografické publikace Vítkovický...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Durczak
DIMENZE
5,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotografické publikace Vítkovických železáren.pdf

POPIS

Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren představuje náhled do vývoje jednoho z našich nejvýznamnějších hutních a strojírenských podniků prostřednictvím fotografických propagačních materiálů. Jejich podrobným mapováním autor sledoval výrobní a organizační poměry v kontextu celého Československa a současně společenské a politické proměny podniku. Kniha je určena znalcům i laickým zájemcům v oblasti hutního a strojního půmyslu, reklamní a propagační fotografie, politické propagandy na pracovišti, politického budování Československého průmyslu, dějin Československa 20. století, regionu Ostravska od počátku 20. století, fotografických publikací apod. Obsahuje bohatý obrazový doprovod.

Chcete si přečíst knihu?Fotografické publikace Vítkovických železáren ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Durczak. Číst Fotografické publikace Vítkovických železáren Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY