Tělo – výraz – obraz – koncept

Tělo – výraz – obraz – koncept - Hana Stehlíková-Babyrádová, | Jesuslecitona.org

...Stehlíková-Babyrádová Hana Tělo - výraz - obraz - koncept-- autor: Stehlíková-Babyrádová Hana Výraz, dielo, telesnost-- autor: Vydrová Jaroslava Tělo - výraz - obraz - koncept-- autor: Stehlíková Babyrádová Hana Afekt, výraz, performance-- autor: Anger Jiří Jak prokouknout druhé podle výrazu tváře-- autor: Eilert W ... Kniha: Tělo - výraz - obraz - koncept - Hana Stehlíková ... ... . Dirk Knihy Názvy míst-- autor: David Jaroslav, Mácha Přemysl Samospráva venkovských obcí a místní rozvoj-- autor: Bernard Josef, Kostelecký Tomáš, Illner Michal Mezigenerační proměny způsobu života na Hlučínsku-- autor: Kubátová Helena Tělo - výraz - obraz - koncept-- autor: Stehlíková Babyrádová Hana Literární kronika první republiky-- autor: Šámal Petr Born in Valtice, Czech Republic Lives and works in New York EDUCATION MFA Painting, Faculty of Fine Arts, VUT Brno, Czech Republic BFA Studio Art,... Telegraph Avenue - Michael Chabon (1 článek) Telekristus a Mentál - Petr Měrka (2 články) Telgemeier, Raina: Ségry - Raina Telgemeier (1 článek) Tělo - Paolo Giordano (2 články) Tělo - výraz - obraz - koncept - Hana Stehlíková-Babyrádová (1 článek) Tělo 2.0 - Martin Soukup (1 článek) Tělo a krev - Michael Cunnin ... Tělo-výraz-obraz-koncept | Masarykova univerzita ... ... Telegraph Avenue - Michael Chabon (1 článek) Telekristus a Mentál - Petr Měrka (2 články) Telgemeier, Raina: Ségry - Raina Telgemeier (1 článek) Tělo - Paolo Giordano (2 články) Tělo - výraz - obraz - koncept - Hana Stehlíková-Babyrádová (1 článek) Tělo 2.0 - Martin Soukup (1 článek) Tělo a krev - Michael Cunningham (1 článek) Tělo ženy a jiné povídky ... Tělo - výraz - obraz - koncept. STEHLÍKOVÁ-BABYRÁDOVÁ HANA KOL. Běžně 299 K ... Expresivní terapie se zaměřením na výtvarný a intermediální projev. Vazba: brožovaná ⬇ Stáhnout Lidské tělo levné fotky z nejlepší agentury stock fotografií rozumné ceny miliony prémiových, vysoce kvalitních, royalty-free stock fotografií, snímků a obrázků. Obraz je naším tělem, které sdílíme. Pokud nesdílíme obraz nás samých, naše společenské a kulturní tělo, těžko můžeme komunikovat další významy. Malba je nutně tělesnou, možná erotickou záležitostí. Není náhodou, že svým rozměrem nebo vertikální polohou působí na naše tělo, táhne nás prostorem. Tělo - výraz - obraz - koncept 2018; Rituál, umění a výchova 2002; Symbol v dětském výtvarném projevu 2004; Spiritualita 2006; Spontánní umění 2011; Uvnitř a vně 2014; Výtvarná dílna 2005; Expresívní terapie se zaměřením na výtvarný a intermediální projev 2016; Vize v umění a ve výchově uměním 2017; Pasti ......

INFORMACE

AUTOR
Hana Stehlíková-Babyrádová,
DIMENZE
11,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Tělo – výraz – obraz – koncept.pdf

POPIS

Monografie se soustřeďuje na odbornou reflexi současného vnímání těla a tělesnosti v kontextu výtvarného umění. Mimo texty odhalující úzké vztahy mezi tělem a duší jsou další konotace nalézány v tradičním pojetí těla v zrcadle kultury. Takto klasicky uchopené paradigma stojí v kontrastu k postmodernímu hledisku i k otázkám týkajícím se problematiky genderu a sexuality. Publikace není jen pouhou teoretickou statí, pojímá i bohatou fotodokumentaci prezentující současnou lokální i světovou uměleckou scénu. Po obsahové i vizuální stránce je čerpáno z cesty do proslulé metropole – do New Yorku. Role této cesty se propisuje do hlubší akcentace otázek spojených s reflektovaným tematickým diskurzem. Podstatnou částí knihy jsou jednotlivé autentické rozhovory, které vznikly za účasti renomovaných českých umělců – Veroniky Bromové, Luboše Plného a Marie Tomanové. Na závěr je zahrnut i rozhovor s americkou kurátorkou a umělkyní Lissou Riverou.

Chcete si přečíst knihu?Tělo – výraz – obraz – koncept ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Stehlíková-Babyrádová,. Číst Tělo – výraz – obraz – koncept Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY