Jedna, dvě, tři, čtyři, pět

Jedna, dvě, tři, čtyři, pět - Ivan Blatný | Jesuslecitona.org

...ařený! Granáty jištěný, byly málo pečený! Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, cos to, Janku, cos to sněd? Brambory pečený, byly málo maštěný ... JEDNA, DVĚ, TŘI, ČTYŘI, PĚT - noty a akordy - CZHity.cz ... . Přečtěte si také:Čtyři hrušky a tři jablíčka Čtyři hrušky a tři jablíčka, kdopak to sečte? Anička? Na prstech počítá a pak oznámí: Copak jde sčítat jablka s hruškami?Čepička za jablíčko Nesla si Evička jablíčka v košíčku, potkala Pepíčka, měl … Sbírka Jedna, dvě, tři, čtyři, pět malé čtenáře provede kalendářním rokem od jeho počátku po Vánoce, přináší ale také říkadla o zvířátkách a deset humorných veršovaných pohádek o každodenních věcech. Báseň Na kopané představuje jakousi abecedu fotbalu pro nejmenší. Půjdem spolu do Betléma ; Jak si krásné neviňátko +24 min | České Váno ... JEDNA, DVĚ, TŘI, ČTYŘI, PĚT - noty a akordy - CZHity.cz ... . Báseň Na kopané představuje jakousi abecedu fotbalu pro nejmenší. Půjdem spolu do Betléma ; Jak si krásné neviňátko +24 min | České Vánoční koledy | Písničky pro děti - Duration: 24:25. Písničky pro děti 357,801 views Byla jednou jedna knížka, vystupovala v ní i liška. Au...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Blatný
DIMENZE
7,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna, dvě, tři, čtyři, pět.pdf

POPIS

Knížkami básní Jedna, dvě, tři, čtyři, pět a Na kopané se Ivan Blatný řadí mezi nejvýznamnější autory moderní české poezie pro děti. Sbírka Jedna, dvě, tři, čtyři, pět malé čtenáře provede kalendářním rokem od ledna až po Vánoce, obsahuje ale i říkadla o zvířátkách a deset vtipných veršovaných pohádek o každodenních věcech. Báseň Na kopané představuje jakousi abecedu fotbalu pro nejmenší. Obě sbírky ilustroval malíř Kamil Lhoták, okouzlený stejně jako Ivan Blatný městem a dopravními prostředky.

Chcete si přečíst knihu?Jedna, dvě, tři, čtyři, pět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Blatný. Číst Jedna, dvě, tři, čtyři, pět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY