Rock mého života

Rock mého života - Ondřej Neff | Jesuslecitona.org

...oklidně, nebýt jejich všetečnosti, která je vede do střetu s mocnými toho podivného světa ... POSLEDNÍCH 24 HODIN MÉHO ŽIVOTA! - YouTube ... ... Kniha: Rock mého života - Ondřej Neff. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Rock mého života Ondřej Neff. ... svazek Arkádského cyklu v revidovaném vydáni Příběhy Kuby Nedomého a Dědka Čucháka ... Arkádie (Ondřej Neff): Rock mého života - Ondřej Neff ... ... . ... svazek Arkádského cyklu v revidovaném vydáni Příběhy Kuby Nedomého a Dědka Čucháka začaly v románu Měsíc mého života. V lunárním habitatu Arkádie vedou skromné živobytí starožitníků, člověk vedle kyborga. Mohli by žít docela poklidně, nebýt jejich všetečnosti, která je vede ... Rock mého života je další sci-fi detektivka z prostředí měsíčního habitatu Arkádie. Čtenář se zde opět setkává s Kubou Nedomým, Dědkem Čmuchákem a Su Wang-Li, hrdiny románu Měsíc mého života a povídek, jako byly Hlídka 2 nebo Kukaččí vejce. 0 hodnocení Rock mého života 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Příběhy Kuby Nedomého a Dědka Čucháka začaly v románu Měsíc mého života. V lunárním habitatu Arkádie vedou skromné živobytí starožitníků, člověk vedle kyborga. Mohli by žít docela poklidně ... Příběhy Kuby Nedomého a Dědka Čucháka začaly v románu Měsíc mého života. V lunárním habitatu Arkádie vedou skromné živobytí starožitníků, člověk vedle kyborga. Mohli by žít docela poklidně, nebýt... Rock mého života je sci-fi detektivka z prostředí měsíčního habitatu Arkádie. Čtenář se zde opět setkává s Kubou Nedomým, Dědkem Čuchákem a Su Wang-li, hrdiny románu Měsíc mého života a povídek, jako byly Hlídka 2 nebo Kukaččí vejce....

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neff
DIMENZE
7,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Rock mého života.pdf

POPIS

Druhý svazek Arkádského cyklu v revidovaném vydániPříběhy Kuby Nedomého a Dědka Čucháka začaly v románu Měsíc mého života. V lunárním habitatu Arkádie vedou skromné živobytí starožitníků, člověk vedle kyborga. Mohli by žít docela poklidně, nebýt jejich všetečnosti, která je vede do střetu s mocnými toho podivného světa, zavřeného pod kupolí uprostřed měsíční pustiny. Jenže teď mu jde po krku robotický ninža, a nebýt jeho přátel, má to spočítané... A jak s tím vším souvisí Elvis Presley?

Chcete si přečíst knihu?Rock mého života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neff. Číst Rock mého života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY