Krutý princ

Krutý princ - Holly Blacková | Jesuslecitona.org

... patřit mezi víly. A to i přes to, že je smrtelná ... Lidská housenka Princ Randian: Díky píli a inteligenci ... ... . Většina víl lidmi pohrdá a nejvíce podlý princ Cardan. Ab Krutý princ mi natoľko učaroval, že sa stal jednou z mojich naj kníh vôbec! Zbožňovala som víly svet a postavy Jude a Cardana. Napriek tomu, že som sa stretla s rôznymi názormi typu- bola nudná a mala dlhý rozbeh, s ktorými mimochodom aj z časti súhlasím, som si užívala presne práve tie opisy víl a sveta, o ktorom som ... Krutý princ 2018; Podlý král 2019; Měděná ru ... Kniha: Krutý princ (Holly Black) | Martinus ... ... Krutý princ 2018; Podlý král 2019; Měděná rukavice 2015; Nejchladnější dívka ve Městě chladu 2017; všech 21 knih autora. Podobné knihy. Podlý král 2019; Dvůr trnů a růží 2016; Kniha Krutý princ je v Hledáte Krutý princ od Holly Blacková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ahoooooj! Dneska další video ze série ČTENÍ 1. KAPITOLY! Tentokrát je to kniha Krutý princ od Holly Black,...

INFORMACE

AUTOR
Holly Blacková
DIMENZE
6,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Krutý princ.pdf

POPIS

Vítejte ve světě, kterému vládnou nelítostné víly! První díl napínavé fantasy série. Jude bylo sedm, když jí zabili rodiče a unesli spolu se sestrami na proradný dvůr víl. O deset let později ale netouží Jude po ničem jiném než patřit mezi víly. A to i přes to, že je smrtelná. Většina víl lidmi pohrdá a nejvíce podlý princ Cardan. Aby Jude získala vysněné místo u dvora, musí se princi postavit. Zaplete se však do intrik, a když hrozí, že násilí zničí slavný dvůr, rozhodne se pro pochybné spojenectví, které ji může stát život.

Chcete si přečíst knihu?Krutý princ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Blacková. Číst Krutý princ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY