Vyšlapaná čára

Vyšlapaná čára - Sara Baume | Jesuslecitona.org

...do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň ... Společenstvo: Vyšlapaná čára - Sara Baume ... . ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Vyšlapaná čára. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Vyšlapaná čára. BAUME Sara. Info: Euromedia Group - Odeon, 2018 (1.) - váz., 320 str. EAN: 9788020718570 ISBN: 978-80-207-1857- Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném ... Vyšlapaná čára - Sara Baume | Knihy Dobrovský ... . Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů. Knížku Vyšlapaná čára jsem četla celkem dlouho ale rozhodně to nebylo proto, že by knížka nebyla dobrá - přesně naopak. Jedná se o hlubokou sondu do hlavy hlavní hrdinky Frankie, která prochází psychickým zhroucením a my jsme následně svědky její snahu "dát se do kupy". Vyšlapaná čára. 20. 10. 2018 — Sara Baume beletrie. Hrdinkou druhé knihy irské autorky Sary Baume je pětadvacetiletá výtvarnice, která prochází tvůrčí i existenciální krizí. Opustí velkoměsto a nastěhuje se do chátrajícího venkovského domku po milované babičce, kde od její smrti nikdo nebydlí. O samotě v ... Kupte knihu Vyšlapaná čára od Sara Baume na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Doplnění: Druhý román Vyšlapaná čára nezklamal. Jasno lepo sice stále zůstává na prvním místě, ale Vyšlapaná čára stejně převyšuje většinu knih, které v roce 2018 vyšly a prošly mýma rukama. Sara Baume je obrovský talent současné světové prózy. Produkt Vyšlapaná čára - Sara Baume. Vyšlapaná čára - Sara Baume: Krátky popis: Zlevněný produkt Vyšlapaná čára - Sara Baume od výrobce Odeon u nás najdete po slevě od 229 Kč : Obvyklá cena...

INFORMACE

AUTOR
Sara Baume
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyšlapaná čára.pdf

POPIS

Frankie je na dně. Zhroutila se na vyšisovaný koberec zatuchlé dublinské garsonky a sbírá sílu k poslednímu zoufalému počinu: zavolá mamince. Hrdinkou druhé knihy pozoruhodné irské autorky je pětadvacetiletá výtvarnice, která prochází tvůrčí i existenciální krizí. Opustí velkoměsto a nastěhuje se do chátrajícího venkovského domku po milované babičce, kde od její smrti nikdo nebydlí. O samotě v prostředí plném upomínek na zemřelou i na vlastní dětství se Frankie pokouší pochopit podstatu svého zhroucení a najít z něj cestu ven, překonat smutek a depresi, vrátit se do života. Ve snaze dát svým myšlenkám strukturu zkouší sama sebe ze znalostí nabytých během studia, interpretuje si výtvarná díla převážně dvacátého století a hledá v nich relevanci ke své životní situaci. Název jednoho z nich je titulem knížky. Sara Baume, jejíž prvotině Jasno lepo podstín zhyna se dostalo nadšeného přijetí, zde potvrzuje originální intelekt a jazykové mistrovství, ale největší síla knihy opět spočívá v autorčině schopnosti čtenáře zcela ponořit do světa své hrdinky, vnímat ho jejími smysly, prožívat její emoce a nacházet krásu na nejnečekanějších místech.

Chcete si přečíst knihu?Vyšlapaná čára ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Baume. Číst Vyšlapaná čára Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY