Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka

Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka - Martin Herzán | Jesuslecitona.org

...tajného deníku Františka Buzka - Herzán Martin ... Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka ... ... . Uložiť na porovnanie. Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka Herzán Martin | Nakladatelství Petrklíč, s.r.o. (október, 2018) Kniha je sepsána na základě vzácného deníku a zápisků desátníka rakousko-uherské armády Františka Buzka, nedávno objevených v jeho pozůstalosti. Tituly autora Martin Herzán - Státní bezpečnost na dvoře Rudolfa II. - Stb v zákulisí filmu Císařův pekař a Pek ... Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka ... . - Stb v zákulisí filmu Císařův pekař a Pekařův císař100 let pádů republiky - Skrytá pravda o smrti říše Rakousko-uherské a vzniku republiky Československé, Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka Kniha je sepsána na základě vzácného deníku a zápisků desátníka rakousko-uherské armády ... Kód: 0328927 Kniha je sepsána na základě vzácného deníku a zápisků desátníka rakousko-uherské armády Františka Buzka, nedávno objevených v jeho pozůstalosti. Autor deníku se narodil v roce 1887 a po celý svůj plodný život pracoval a vlastně i žil na Vyšehradě. A právě o historii tohoto významného místa i o zd...

INFORMACE

AUTOR
Martin Herzán
DIMENZE
6,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka.pdf

POPIS

Kniha je sepsána na základě vzácného deníku a zápisků desátníka rakousko-uherské armády Františka Buzka, nedávno objevených v jeho pozůstalosti. Autor deníku se narodil v roce 1887 a po celý svůj plodný život pracoval a vlastně i žil na Vyšehradě. A právě o historii tohoto významného místa i o zdejších lidech psal od první světové války po dalších 40 let svůj deník plný zajímavostí historických a etnografických i mnohých záhad. Kromě historie Vyšehradu se kniha věnuje i osobnosti Popelky Bilianové, významné české spisovatelky, která také na Vyšehradě prožila většinu svého života. Nakonec autor vypráví o osobnosti prof. MUDr. Rudolfa Jedličky a historii jeho (Jedličkova) ústavu, který od roku 1913 též neodmyslitelně patří k Vyšehradu. Kniha přináší nejen dosud neznámá nebo málo známá fakta, ale i poučení pro nás, kteří žijeme ve 21. století.

Chcete si přečíst knihu?Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Herzán. Číst Vzpomínky na Vyšehrad - Z tajného deníku Františka Buzka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY