Cesta kolem světa za 80 dní

Cesta kolem světa za 80 dní - Jules Verne | Jesuslecitona.org

...ioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Doba se asi dost změnila, protože tahle Cesta kolem světa za 80 dní by dnes na Oscara asi nedosáhla ... Hra Cesta okolo sveta za 80 dní online. Hrať zadarmo ... . Všechny scény, které někam posunují děj, jsou celkem svižné a vtipné (víc než dramatické), ale samotný příběh je prokládán zdlouhavými scénami, které představují ten který kraj. Cesta kolem světa za 80 dní Jules Verne. ... že zvládne objet svět za 80 dní. Vsadí celé své jmění. K přesvědčení že to stihne ho vede článek v The Daily Telegraph o otevření nové železnice v Indii. J ... Hra Cesta okolo sveta za 80 dní online. Hrať zadarmo ... . Vsadí celé své jmění. K přesvědčení že to stihne ho vede článek v The Daily Telegraph o otevření nové železnice v Indii. Ještě téhož večera se vydá Fogg se svým sluhou ... Studijní materiál Cesta kolem světa za 80 dní - rozbor díla už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl. Nenech ho čekat dlouho :-). CESTA KOLEM SVĚTA ZA OSMDESÁT DNÍ. KAPITOLA PRVNÍ, v níž Phileas Fogg a Proklouz přijímají jeden druhého, jeden jakožto pán, druhý jakožto sluha V roce 1872 obýval dům číslo 7 na Saville Row v londýnské čtvrti Burlington Gardens - dům, v němž zemřel anglický dramatik a Cesta kolem světa za 80 dní - Oddílové a celotáborové fotky. Popis. [email protected] Období ... Pět neděl v balóně, Cesta do středu země, Cesta na Měsíc, Děti kapitána Granta, Dvacet tisíc mil pod mořem, Cesta kolem světa za 80 dní, Tajuplný ostrov, Patnáctiletý kapitán, Dva roky prázdnin, Tajuplný hrad v Karpatech, Ocelové město, Vynález zkázy Cesta kolem světa za 80 dní / Around the World in 80 Days / In 80 Tagen um die Welt 2004, CZ.mkv. 1:54:43; 1.8 GB +3. Cesta kolem světa za 80 dní (Dokument) Film o filmu / z natáčení.wmv. 9:23; 77 MB; 0. Cesta Kolem Sveta Za 80 Dni - Cover (2-2).jpg ... Dobrý den, už se delší dobu snažím někde sehnat PC hru Cesta kolem světa za 80 dní, ale není nikde k sehnání pouze na CD, což bohužel není pro mě jelikož ve svém notebooku nemám možnost vložit CD. ...

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
10,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta kolem světa za 80 dní.pdf

POPIS

Anglie, druhá polovina 19.století. Gentleman Phileas Fogg, člen Reformního klubu uzavírá sázku se svými "karetními" přáteli o to, že vykoná cestu kolem světa za osmdesát dní, když vyhraje získá 20.000 liber šterlinků, ovšem když prohraje, ztratí celý svůj majetek... Na motivy románu Julese Vernea s využitím překladů Františka Netušila a Josefa Pospíšila napsali Tomáš Vondrovic a Jiří Šrámek. Celý příběh je převyprávěný předními českými herci. O hudbu se postaral Ladislav Štaidl, a o její interpretaci též Orchestr a sbor Ladislava Štaidla.

Chcete si přečíst knihu?Cesta kolem světa za 80 dní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Cesta kolem světa za 80 dní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY