Winston: Velká školní loupež

Winston: Velká školní loupež - Frauke Scheunemannová | Jesuslecitona.org

...pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Winston: Velká školní loupež - Frauke Scheunemannová ... ... . ... Hledáte Winston: Velká školní loupež od Frauke Scheunemannová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Elektronická kniha Winston: Velká školní loupež na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Winston: Velká školní loupež od... A to by nebyl Winston, aby se do pátrání také nezapojil! Kromě zločinců však tentokrát bude muset svést souboj i s neče ... Kniha Winston - Velká školní loupež - Frauke ... ... ... A to by nebyl Winston, aby se do pátrání také nezapojil! Kromě zločinců však tentokrát bude muset svést souboj i s nečekaným rivalem, bílým kocourem, který se zničehonic objevil ve dvoře a také se uchází o přízeň Winstonovy vyvolené Odety… (velká školní loupež) Winston Velká školní loupež. Frauke Scheunemannová. V několika hamburských školách dojde k loupeži. Lupiči si pokaždé odnesou školní trezor a v něm uložené peníze za školní obědy. A série Winston od Frauke Scheunemannové v mém reading listu rozhodně nesmí chybět. Zvlášť když je jednou z hlavních postav kočička. Velká školní loupež je doopravdy skvělá kniha, která především potěší mladší čtenáři kolem osmi až třinácti let, ale i starší. Winston Velká školní loupež 229,-202,-Skladem > 10 ks. Koupit. Winston Velká školní loupež V několika hamburských školách dojde k loupeži. Lupiči si pokaždé odnesou školní trezor a v něm uložené peníze za školní obědy. Ve škole, kam chodí Kira, se ovšem neztratí peníze, ale maturitní písemky z matematiky! Winston: Velká školní loupež. Frauke Scheunemannová. V několika hamburských školách dojde k loupeži. Lupiči si pokaždé odnesou školní trezor a v něm ulož... 229 Kč 183 Kč Winston: Medzi mačkami a m...

INFORMACE

AUTOR
Frauke Scheunemannová
DIMENZE
6,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Winston: Velká školní loupež.pdf

POPIS

V několika hamburských školách dojde k loupeži. Lupiči si pokaždé odnesou školní trezor a v něm uložené peníze za školní obědy. Ve škole, kam chodí Kira, se ovšem neztratí peníze, ale maturitní písemky z matematiky! Jedna z nich patří i Tomovu bratrovi Nicovi, takže Kira a její kamarádi jsou odhodlaní pachatele vypátrat. A to by nebyl Winston, aby se do pátrání taky nezapojil! Kromě zločinců však tentokrát bude muset svést souboj i s nečekaným rivalem, bílým kocourem, který se objevil ve dvoře... Superkocour opět pronásleduje zločince!

Chcete si přečíst knihu?Winston: Velká školní loupež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frauke Scheunemannová. Číst Winston: Velká školní loupež Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY