Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara

Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara - Jan Bauer | Jesuslecitona.org

...ní pokoušejí vypátrat, kdo povraždil obyvatele Pušperku a co se stalo s Voršilou a její dcerou Annou ... Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara: Bauer ... ... . Unesl je snad někdo? O život princezny - Případy královského soudce Melichara. Jan Bauer. kniha 232 K ... Hrad mrtvých. Jan Bauer. 4.3 z 5 hvězdiček. 249 K ... Všechny informace o produktu Kniha Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara: Bauer Jan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara: Bauer Jan. Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara. Jan Bauer Nakladatel: Brána 2018 ... Hrad mrtvý ... Hrad mrtvých | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara. Jan Bauer Nakladatel: Brána 2018 ... Hrad mrtvých Autor: Bauer, Jan Nakladatel: Brána EAN: 9788076170711 ISBN: 978-80-7617-071-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Případy královského soudce Melichara. BAUER Jan. Info: Euromedia Group - Brána, 2018 (1.) - váz., 224 str. EAN: 9788076170711 Hrad Pušperk je zcela opuštěný, jeho žena Voršila ani mladá dcera nejsou k nalezení a všichni ostatní obyvatelé byli brutálně povražděni. Požádá o pomoc svého přítele, který ho odkáže na služby královského soudce Melichara z Roupova. Kup książkę Hrad mrtvých (Jan Bauer) z 18 % zniżki za jedyne 33.92 zł u sprzedawcy godnego zaufania. Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 20-milionowej kolekcji. V zoufalství se obrátil na svého přítele královského podkomořího Jindřicha z Lipé, který mu doporučil královského soudce Melichara z Roupova. Melichar a jeho pomocník Božetěch se nyní pokoušejí vypátrat, kdo povraždil obyvatele Pušperku a co se stalo s Voršilou a její dcerou Annou. Kupte knihu Hrad mrtvých (Jan Bauer) s 20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, př...

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
4,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara.pdf

POPIS

Šlechtic Raimund z Pušperku doprovázel Elišku Přemyslovnu na její svatbu s Janem Lucemburským ve Špýru. S královskými manželi se také vrátil do Čech a po Janově slavné korunovaci konečně zamířil domů na svůj hrad Pušperk v podhůří Šumavy. Ke svému zděšení zjistil, že Pušperk je zcela pustý, jeho manželka Voršila a dcera Anna kamsi zmizely, zbylí obyvatelé hradu byli povražděni. Raimund našel jen jejich zohavené mrtvoly. V zoufalství se obrátí na komorníka českého království Petra z Rožmberka, který mu doporučí královského soudce Melichara z Roupova. Melichar a jeho pomocník Božetěch se nyní pokoušejí vypátrat, kdo povraždil obyvatele Pušperku a co se stalo s Voršilou a její dcerou Annou. Unesl je snad někdo? A proč? Podaří se je osvobodit a zatknout vrahy?

Chcete si přečíst knihu?Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Hrad mrtvých: Případy královského soudce Melichara Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY