Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras

Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras - Mike Barfield | Jesuslecitona.org

...thagoras Barfield, Mike. 3 dny. Naše cena: 127 Kč Atom v kupce sena Barfield, Mike ... Autor - Barfield - Mike Barfield | Knihy.ABZ.cz ... . 3 dny. Naše cena: 223 Kč Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras Autor: Mike Barfield. Matematika že je nuda? S touhle knihou tedy ani náhodou! Tuhle knihu znič ve jménu matematiky! Verze Pythagoras. BARFELD Mike. Info: Euromedia Group - Esence, 2018 (1.) - brož., 96 str. EAN: 9788075499417 ISBN: 978-80-7549-941-7. Hodnocení: 0 hodnocení Tuhle ... Matematika že je nuda? S touhle knihou tedy an ... Tuhle knihu znič ve jménu matematiky!: Verze Pythagoras ... ... . Hodnocení: 0 hodnocení Tuhle ... Matematika že je nuda? S touhle knihou tedy ani náhodou! Tím spíš, že ji můžeš zničit - ale pozor, pouze v zájmu vědeckých pokusů. Těch tady na tebe čeká celá řada, jeden lepší než druhý. Dají se hned vyzkoušet, protože všechno, co k nim potřebuješ, jsou nůžky, lepidlo a pastelky (a pár dalších drobností). Barfield Mike: Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras. ... Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras. Autor: Barfield Mike. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Matematika že je nuda? S touhle knihou tedy ani náhodou! Tím spíš, že ji můžeš zničit - ale pozor, pouze v zájmu vědeckých ... Kniha Tuhle knihu znič ve jménu matematiky!: Verze Pythagoras na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tuhle knihu znič ve... Tuhle knihu znič ve jménu matematiky! Tuhle knihu znič ve jménu matematiky! Brožovaná bez přebalu lesklá. EAN: 9788075499417. Mike Barfield. Verze Pythagoras. Manufacturer: PIKOLA. Varianta: Kniha 143 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... Čtenářská recenze: Mike Barfield - Tuhle knihu znič ve jménu matematiky! Verze Pythagoras. Třetí svazek v pořadí ze série Tuhle knihu znič ve jménu...! je na knižních pultech teprve krátce, nicméně je to skvělý způsob, jak dětem školou povinným zpříjemnit jinak ne zrovna příjemný začátek školního rok...

INFORMACE

AUTOR
Mike Barfield
DIMENZE
7,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras.pdf

POPIS

Matematika že je nuda? S touhle knihou tedy ani náhodou! Tím spíš, že ji můžeš zničit – ale pozor, pouze v zájmu vědeckých pokusů. Těch tady na tebe čeká celá řada, jeden lepší než druhý. Dají se hned vyzkoušet, protože všechno, co k nim potřebuješ, jsou nůžky, lepidlo a pastelky (a pár dalších drobností). U každého vystřihovacího modelu se navíc v krátkosti dozvíš, jak funguje a jaká věda se za ním vlastně skrývá. Zaručujeme, že se budeš bavit, a ani tě nenapadne, že by to mělo něco společného s matematikou.

Chcete si přečíst knihu?Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Barfield. Číst Tuhle knihu znič ve jménu matematiky: Verze Pythagoras Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY