Příšery bez dozoru

Příšery bez dozoru - John Kloepfer | Jesuslecitona.org

... John Kloepfer v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup ... John kloepfer prisery bez dozoru | Sleviste.cz ... . Ověřeno zákazníky. Kniha: Příšery bez dozoru - John Kloepfer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Příšery bez dozoru. John Kloepfer. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů ... Prisery obrazky | Sleviste.cz ... . John Kloepfer. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Příšery bez dozoru. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Příšery bez dozoru. KLOEPFER John. Info: Fragment, 2018 (1) - váz., 200 str. EAN: 9788025338254 ISBN: 978-80-253-3825-4. Fragment Příšery bez dozoru - Kloepfer John . Freddie je třídní outsider. Sport mu moc nejde, zato ale rád maluje. Spolužáky, kteří se mu posmívají, si kreslí do sešitu jako d...

INFORMACE

AUTOR
John Kloepfer
DIMENZE
6,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Příšery bez dozoru.pdf

POPIS

Freddie je třídní outsider. Sport mu moc nejde, zato ale rád maluje. Spolužáky, kteří se mu posmívají, si kreslí do sešitu jako děsivé příšery a dává jim co proto aspoň na papíře. Pak jeho jediný kamarád Manny naskenuje a vytiskne Freddieho obrázky na 3D tiskárně a začnou se dít věci. Příšery obživnou a stanou se z nich skutečná monstra! Všichni spolužáci budou muset spojit své síly a začít táhnout za jeden provaz. Nebo bude s touhle školou konec!

Chcete si přečíst knihu?Příšery bez dozoru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Kloepfer. Číst Příšery bez dozoru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY