Ostré předměty

Ostré předměty - Gillian Flynnová | Jesuslecitona.org

...hraje držitelka pěti nominací na Oscara® Amy Adamsová v hlavní roli Camille Preakerové ... Ostré předměty online | SerialuSvet.cz ... . Novinářka, která se v minulosti potýkala s duševními problémy, se vrací do rodného městečka Wind Gap ve státě Missouri, aby informovala o ... Štítky na ostré předměty (180101), do 3 l. Zákazníci si také koupili. Seřadit podle : Názvu | Ceny | Nové . Štítky na ostré předměty 7 x 9,5 cm - 1 ks. Cena 2.50 Kč Cena s 21% ... 5 důvodů, proč sledovat Ostré předměty. Již 9. června ... Ostré předměty / Sharp Objects (TV seriál) (2018) | Videa ... ... . Cena 2.50 Kč Cena s 21% ... 5 důvodů, proč sledovat Ostré předměty. Již 9. června na HBO GO odstartoval nový seriál z dílny populární kabelové televize. Adaptace stejnojmenného románu Gillian Flynn má sice trochu pomalejší rozjezd, ale pokud vás první díl navnadil a seriálu dáte šanci, ve výsledku vás pohltí. Ostré předměty - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Ostré předměty Ostré předměty Hlavní info; Série; Postavy; S psychickými problémy se novinářka Camille Preaker vrací domů, aby reportovala vraždu dvou mladých dívek. Příjezd v ní však probouzí malých démonů z dávných dob. Setkání s neurotickou matkou, nevlastní krásnou sestrou a pobyt ve staré dětském pokoji ... Ostré předměty (v anglickém originále Sharp Objects) je psychologická thrillerová televizní minisérie založená na stejnojmenném románu od spisovatelky Gillian Flynnové, která měla premiéru 8. července 2018 na americké kabelové televizi HBO.V Česku měl seriál premiéru 9. července 2018 na HBO. Po přečtení knihy Ostré předměty americké autorky Gillian Flynnové ve mne zůstaly rozporuplné pocity. Nejedná se totiž o klasický triller, který vyústí v dopadení vraha, a vy poté spokojeně odložíte knihu do knihovny. S touto knihou máte chuť hodit na druhý konec místnosti. Tolik je v ní zvrácené krutosti. Televizní adaptace slavného bestselleru Ostré předměty od autorky Zmizelé, Gillian Flynn, Příběh novinářky Cam...

INFORMACE

AUTOR
Gillian Flynnová
DIMENZE
5,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Ostré předměty.pdf

POPIS

Stěží si představit hrůznější zločin než uškrcení malé holčičky. Zapomenuté missourijské maloměsto Wind Gap se ještě nevzpamatovalo z jedné brutální vraždy, a už je tu další, stejně strašná a nepochopitelná. Proč nevinné dívky? A proč jim vrah vytrhal skoro všechny zuby? Pro mladou chicagskou reportérku Camille Preakerovou, která ve Wind Gap vyrůstala, je takový případ vítaným sólokaprem. Jenže to, co se zprvu zdálo jako kariérní příležitost, získá nakonec mnohem osudovější a tragičtější podobu. Ukáže se, že posedlost jde v tomto příběhu až na krev. A to do slova a do písmene. Kontroverzní, znepokojivý psychothriller Gillian Flynnové stojí na počátku autorčiny úspěšné spisovatelské kariéry: její knihy (vycházejí v jednačtyřiceti jazycích) od té doby neopouštějí žebříčky bestsellerů – ani hlavy čtenářů.

Chcete si přečíst knihu?Ostré předměty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gillian Flynnová. Číst Ostré předměty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY