Módní návrhářka – Buď cool!

Módní návrhářka – Buď cool! - - | Jesuslecitona.org

...ombinovat vzory látek a navrhovat doplňky? Módní návrhářka - Buď trendy! 149 Kč ... Módní návrhářka - Buď cool! - | Knihy Dobrovský ... ... Módní návrhářka Buď trendy! Baví tě vymýšlet vlastní modely, kombinovat vzory látek a navrhovat doplňky? Tak právě pro tebe jsme připravili tento kreativní módní blok. Vyber si vzor látky, přilož šablonu, obtáhni obrysy a vystřihni. Hotové tričko, kalhoty, šaty či doplňky vystřihni a nalep na obrázek modelky. Název: Módní návrhářka - Buď trendy! Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti ... Módní návrhářka - Buď cool! - autora nemá | Knihy.ABZ.cz ... . Název: Módní návrhářka - Buď trendy! Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN:-EAN: 8594050424210. Objednací kód: NA323136 Módní návrhář . Skočit na navigaci ... Návrháři mohou pracovat buď samostatně, nebo v kolektivu a nejčastěji navrhují oblečení, nebo doplňky k nim, tak aby, oblečení bylo estetické a funkční. Většinou se pokouší uspokojit poptávku spotřebitelů. Ke své práci nejprve využívají tužku a papír a pokoušejí se ... This is my original shirt, pretty shirt, elegant shirt, handmade, custom made, fashion designer, be original, be KARY , Tohle je moje originální tričko, top tričko, elegantní tričko, ruční ... Objednávejte zboží Módní návrhářka - Buď trendy! v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků modni navrharka najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší. 149 Kč Módní návrhářka Buď cool! Baví tě vymýšlet vlastní modely, kombinovat vzory látek a navrhovat doplňky? Tak právě pro tebe jsme připravili tento kreativní módní blok. Vyber si vzor látky, přilož šablonu, obtáhni obrysy a vystřihni. Hotové tričko, kalhoty, šaty či doplňky vystřihni a nalep na obrázek modelky....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Módní návrhářka – Buď cool!.pdf

POPIS

Baví tě vymýšlet vlastní modely, kombinovat vzory látek a navrhovat doplňky? Tak právě pro tebe jsme připravili tento kreativní módní blok. Vyber si vzor látky, přilož šablonu, obtáhni obrysy a vystřihni. Hotové tričko, kalhoty, šaty či doplňky vystřihni a nalep na obrázek modelky. Výsledný outfit dozdob samolepkami a vybarvi. Představivosti se meze nekladou, tak se do toho pusť a navrhni si vlastní cool kolekci!

Chcete si přečíst knihu?Módní návrhářka – Buď cool! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Módní návrhářka – Buď cool! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY