Chorvatština - konverzace: se slovníkem a gramatikou

Chorvatština - konverzace: se slovníkem a gramatikou - - | Jesuslecitona.org

...... Výslovnost japonštiny není náročná a díky našemu přepisu vám konverzace pomůže domluvit se v běžných situacích ... Chorvatština konverzace se slovníkem a gramatikou ... ... . Obsahuje také praktická doporučení na cesty. 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize) Doporučení a ... Filipínština konverzace: se slovníkem a gramatikou (978-80-7508-289-3) Cena 221 Kč Detail Kniha - 320 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Filipíny, to je potápěčský ostrovní ráj, který v sobě spojuje asijskou exotiku a přívětivost se známkami euroamerické kultury. Unikátní konverzace se slovníkem a gramatikou. Přehledné členění do tematických bloků umožňuje rychlou orientaci v t ... Chorvatština - konverzace ... . Unikátní konverzace se slovníkem a gramatikou. Přehledné členění do tematických bloků umožňuje rychlou orientaci v textu, současně usnadňuje i dorozumění se v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci s cizinci, a to i úplným začátečníkům. Kupte knihu Chorvatština konverzace (collegium) s 29 % slevou za 141 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Unikátní konverzace se slovníkem a gramatikou. Přehledné členění do tematických bloků umožňuje rychlou orientaci v textu, současně usnadňuje i dorozumění se v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci s cizinci, a to i úplným začátečníkům. Lingea Americká angličtina konverzace: se slovníkem a gramatikou (978-80-7508-188-9) Americká angličtina má dnes ve světě dominantní vliv nejen v obchodní komunikaci, ale i díky užívání v médiích, oblíbenosti amerických filmů a populární hudby.Od britské angličtiny se liší především: rozdílným pravopisem některých slov, částečně odlišnou slovní zásobou a ... Unikátní česko-dánská konverzace se slovníkem a gramatikou. 320 stran, 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček a témat, 6 000 hesel ve slovníku, přepis výslovnosti, doporučení a upozornění užitečné přílohy. Formát A6. …se slovníkem a gramatikou, Lingea, 2011, 2.vyd., 320 str., A6, v. měkká brož. Unikátní konverzace se slovníkem a gramatikou. Přehledné členění do tematických bloků umožňuje rychlou orientaci v textu, současně usnadňuje i dorozumění se v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci s cizinci, a to i úplným začátečníkům....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Chorvatština - konverzace: se slovníkem a gramatikou.pdf

POPIS

Chorvatsku tráví letní dovolenou mnoho turistů, a přestože jsou si oba slovanské jazyky blízké, budete se lépe cítit, jestliže budete znát alespoň základní slovíčka a fráze. Rychleji se též zorientujete v nabídce restaurací a na nákupech, v neposlední řadě konverzaci oceníte při seznamování, poruše auta či jiných nepředvídaných událostech. Kniha obsahuje také oboustranný slovník, tipy na návštěvu zajímavých míst a praktické informace na cesty. 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize) Doporučení a upozornění Přepis výslovnosti všech frází 20 stran gramatiky, 17 stran praktických informací o zemi Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.

Chcete si přečíst knihu?Chorvatština - konverzace: se slovníkem a gramatikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Chorvatština - konverzace: se slovníkem a gramatikou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY