Aromatické rostliny

Aromatické rostliny - Paola Franconeriová | Jesuslecitona.org

... zpráv ve sdělovacích prostředcích, ale také to, že v posledních letech znaþně vzrostl poet různých publikací s touto tematikou ... Aromatické rostliny | Prodej semen online | Největší výběr ... ... . Rostliny s vonnými silicemi (esenciálními oleji), které se využívají ve farmacii, kosmetice a nebo aromaterapii. Články v kategorii „Aromatické rostliny" Zobrazuje se 107 stránek z celkového počtu 107 stránek v této kategorii. Aromatické rostliny nás provázejí již od dávných dob. V minulosti ovšem měly spíše praktické využití. Často je totiž pěstovali mniši v klášterech a používali je pro různé úč ... PDF Léčivé, Aromatické a Kořeninové Rostliny a Základy Fytoterapie ... . V minulosti ovšem měly spíše praktické využití. Často je totiž pěstovali mniši v klášterech a používali je pro různé účely. Vonné byliny se tak přidávaly do kořenících směsí, tvořily důležitou složku při vaření, léčily všemožné zdravotní neduhy ... 8 skvělých nápadů, jak pěstovat aromatické rostliny O léčivých účincích bylinek a aromatických rostlin toho víme již mnoho, ale jaké máme vlastně možnosti jejich pěstování? Vybrat si můžeme z celé řady atraktivních nápadů, stačí si jen zvolit ten šitý na míru přímo vaší zahradě. Aromatické rostliny různých odrud. Prodejem semen včetně široké nabídky semen paprik a semen rajčat. Tyto webové stránky používaj...

INFORMACE

AUTOR
Paola Franconeriová
DIMENZE
10,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Aromatické rostliny.pdf

POPIS

Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky. V knize jsou rovněž postupy na jednotlivé preparáty, krémy či pomády a nechybí ani osvědčené recepty na chutné a voňavé pochoutky. Kromě aromatických bylin zde najdete i vzácné koření, které dodá pokrmům barvu i jedinečnou chuť.

Chcete si přečíst knihu?Aromatické rostliny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paola Franconeriová. Číst Aromatické rostliny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY