Procházky Olomoucí

Procházky Olomoucí - Tomáš Kryl | Jesuslecitona.org

... jediného dne. Tentokrát vám představíme Olomouc, hanáckou metropoli, jejíž prohlídku lze zvládnout za několik hodin, ale může se protáhnout i na celý den - záleží ... Výlety, procházky - Za krásnou Olomouc ... ... Oblíbeným výletním místem je Svatý Kopeček u Olomouce, zejména kvůli rozlehlé zoologické zahradě, která ukrývá na 300 druhů zvířat, dětské lanové centrum i příjemnou restauraci. V blízkosti ZOO začíná sedmikilometrová naučná stezka vedoucí olomouckými lesy. Cílem poutníků je monumentální Bazilika Minor. Procházky Olomoucí Tomáš Kryl. 5,0 ( 1) Krok za krokem olomouckými ulicemi. Zažijte královské město Olomouc jinak! Olom ... Kudy z nudy - Procházka Olomoucí - moravskou metropolí UNESCO ... . Cílem poutníků je monumentální Bazilika Minor. Procházky Olomoucí Tomáš Kryl. 5,0 ( 1) Krok za krokem olomouckými ulicemi. Zažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kniha vám nabízí sedm ... prochÁzky olomoucÍ, vydaná nakladatelstvím Albatros Media. V celkem sedmi kapitolách se můžete vydat na tematické okruhy po hanácké metropoli tak, jak je znáte z mých pravidelných vycházek, jichž se mnozí z Vás již léta účastníte. Autor: Jana Kiesewetterová P...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Kryl
DIMENZE
6,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Procházky Olomoucí.pdf

POPIS

Krok za krokem olomouckými ulicemiZažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kniha vám nabízí sedm tematických procházek Olomoucí, díky kterým odhalíte i méně známá olomoucká zákoutí. Vydejte se po stopách Habsburků, odhalte místa, která upadla v zapomnění. Objevte dochované, zapomenuté nebo jen našim očím rafinovaně skryté pevnostní objekty. A to je teprve začátek!

Chcete si přečíst knihu?Procházky Olomoucí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Kryl. Číst Procházky Olomoucí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY