Lidožrout: Přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916

Lidožrout: Přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916 - Lauren Tarshisová | Jesuslecitona.org

...i utoky na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu zraloci utoky - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa ... Lidožrout - Lauren Tarshis, Scott Dawson (ilustrácie ... ... . Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.cz Lidožrout: přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916 / Lauren Tarshisov ... Lidožrout :přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916 /Lauren Tarshisová ; ilustrace Scott Dawson ; překlad: Zuzana Paseková. 1. vydání ISBN: 978-80-264-1949-5 Přečtěte si o tématu "utok zralok or nejnovejsi".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, ... E-kniha: Lidožrout - Lauren Tarshisová | Knihy.ABZ.cz ... . 1. vydání ISBN: 978-80-264-1949-5 Přečtěte si o tématu "utok zralok or nejnovejsi".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "utok zralok or nejnovejsi", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "utok zralok or nejnovejsi". To že se nejedná o velkého bílého žraloka naznačují výpovědi svědků, kteří popisují útok. Velký bílý žralok údajně kořist napadne, vytrhne z ní co největší kus masa a poté rychle zmizí. Útoky v řece Ganze mají mít jiný charakter a to, že dravec chce svou kořist celou. Teprve v roce 1666 byl objeven jejich pravý původ. Mladý dánský fyzik jménem Niels Stensen, ve službách velkovévody toskánského Ferdinanda II., je porovnal se zuby velkého bílého žraloka, který byl uloven ve Středozemním moři a jehož hlava byla jako atrakce dopravena do Florencie....

INFORMACE

AUTOR
Lauren Tarshisová
DIMENZE
6,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Lidožrout: Přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916.pdf

POPIS

Ve vodě číhá nebezpečí... Desetiletý Chet má tři skvělé kamarády, se kterými si užívá letní pohodu a koupání v osvěžující zátoce. Jednoho dne strhnou pozornost celého města šokující zprávy. Plavce v oblast blízkého pobřeží napadá velký bílý žralok. Když pak Chet při dovádění s přáteli ve vodě uvidí cosi divného, zpočátku nevěří, že je to skutečné… dokud se neocitnou tváří v tvář krvežíznivému predátorovi.

Chcete si přečíst knihu?Lidožrout: Přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Tarshisová. Číst Lidožrout: Přežil jsem útok velkého bílého žraloka, 1916 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY