Jiná Gabriela Koukalová

Jiná Gabriela Koukalová - Gabriela Koukalová, | Jesuslecitona.org

...on 7 pádů HD - Gabriela Soukalová ( 8 ... Gabriela Koukalova - Home | Facebook ... . 9. 2015, Malostranská beseda) 7PADU. ... Gabriela Koukalová - Show Jana Krause 9. 5. 2018 - Duration: 16:38. Show Jana Krause 444,431 views. Gabriela Koukalová, rozená Soukalová (* 1. listopadu 1989 Jablonec nad Nisou) je bývalá česká reprezentantka v biatlonu, celková vítězka Světového poháru v biatlonu 2015/16, dvojnásobná stříbrná medailistka ze Zimních olympijských her 2014, mistryně světa ve sprintu, stříbrná z vytrvalostního závodu a bronzová ve stíhacím závodu z Hochfilzenu 2017, světová ... „Ráda bych řekla, že mi bylo pa ... Gabriela Koukalova - Home | Facebook ... ... „Ráda bych řekla, že mi bylo patnáct, ale nebylo, byl něžný, a i když ne žádný fešák, líbila se mi každá minuta," prozradila biatlonistka ve své knize Jiná Gabriela Koukalová. A sex se jí prý hned zalíbil. „Nemohla jsem na to přestat myslet. Zažila slávu, úspěchy, medaile. Ale taky spoustu okamžiků, o kterých dosud nikomu neřekla. O některých proto, že se bála, o dalších proto, že se styděla. Teď je Gabriela Koukalová poprvé odhaluje ve své biografii. Vychází sportovní i osobní zpověď nejlepší biatlonistky naší historie. Mistryně světa, olympijské medailistky, vítězky Světového poháru. Všechny informace o produktu Kniha Jiná Gabriela Koukalová - Moravec Martin, Koukalová Gabriela, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jiná Gabriela Koukalová - Moravec Martin, Koukalová Gabriela. Knižní biografie Gabriely Koukalové je varováním rodičům, kteří chtějí mít z dítěte špičkového sportovce a neznají míru. Varováním mužům, kteří v komunikaci se ženami používají mužské modely myšlení. Varováním novinářům, že přátelit se se sportovci, vzhlížet k nim a zároveň o nich psát je profesionální smrt. Biatlonistka Gabriela Koukalová se svým tehdy ještě přítelem, nynějším manželem, a badmintonistou Petrem Koukalem nafotila nahé černobílé snímky, kde si vzájemně zakrývají jen nejintimnější partie na těle. Fotografie tehdy vyvolaly velký ohlas, ale málem nespatřily světlo světa. Jiná Gabriela Koukalová - Koukalová Gabriela, Moravec Martin,. Zažila slávu, úspěchy, medaile. Ale taky spoustu oka...

INFORMACE

AUTOR
Gabriela Koukalová,
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Jiná Gabriela Koukalová.pdf

POPIS

Zažila slávu, úspěchy, medaile. Ale taky spoustu okamžiků, o kterých dosud nikomu neřekla. O některých proto, že se bála, o dalších proto, že se styděla. Teď je Gabriela Koukalová poprvé odhaluje ve své biografii. Vychází sportovní i osobní zpověď nejlepší biatlonistky naší historie. Mistryně světa, olympijské medailistky, vítězky Světového poháru. Kniha je psaná autenticky v první osobě a odhaluje zákulisí tréninkové dřiny, nejdůležitějších závodů i mysli vrcholové sportovkyně v těch nejvypjatějších momentech. Gabriela jde ve svých pocitech na dřeň. Popisuje nejen velké výhry, ale i to, co se skrývá za nimi. Třeba desítky probrečených nocí, spory s rodiči a trenéry, ne vždy ideální atmosféra v týmu nebo těžká nemoc, kterou před světem dlouho tajila… Součástí knihy jsou i dosud nezveřejněné fotografie.

Chcete si přečíst knihu?Jiná Gabriela Koukalová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriela Koukalová,. Číst Jiná Gabriela Koukalová Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY