Kepler62: Pozvánka. Kniha první: První díl šestidílné série Kepler62.

Kepler62: Pozvánka. Kniha první: První díl šestidílné série Kepler62. - Timo Parvela, | Jesuslecitona.org

...počítávání / Druhý díl ze šestidílné finsko-norské sci- fi série vesmírného dobrodružství z budoucnosti ... Kepler62: Pozvánka - Timo Parvela | Databáze knih ... . Kepler62: Pozvánka. První díl šestidílné série Kepler62 Autor: Timo Parvela, Bjørn Sortland Přeložili: Jitka Jindřišková, Michal Švec Ilustroval: Pasi Pitkänen. Počet stran: 120 Vazba: vázaná Formát: 135×203 mm ISBN: 978-80-7577-123- Doporučená cena: 289 Kč. Knihu Kepler62: Pozvánka vydalo nakladatelství Host. O autorech První část napínavé šestidílné finsko-norsk ... Kepler62: Pozvánka. Kniha první: První díl šestidílné ... ... . Knihu Kepler62: Pozvánka vydalo nakladatelství Host. O autorech První část napínavé šestidílné finsko-norské série vesmírného dobrodružství z budoucnosti. Všichni o ní mluví. Každý by ji chtěl. Tajemnou hru, kterou se ještě nikomu nepodařilo dohrát do konce. Kepler62. Jenže se k ní skoro nedá dostat a pro Ariho je stejně moc drahá. První díl humoristické série o holčičce Elle a jejích kamarádech, určený především mladším školákům. Ella chodí do první třídy a v knížce popisuje svůj život, běžné, každodenní příhody (příprava vánoční besídky, návštěva divadla, bláznový výlet do bazénu, problémy s panem učitelem apod.), ovšem velice humorně a vtipně, takže se pobaví nejen ......

INFORMACE

AUTOR
Timo Parvela,
DIMENZE
12,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Kepler62: Pozvánka. Kniha první: První díl šestidílné série Kepler62..pdf

POPIS

Třináctiletý Ari se stará o nemocného bratra Joniho. Žijí ve světě, v němž dramaticky ubývají přírodní zdroje. Bratři tráví volný čas hraním nové videohry Kepler62, o které teď všichni mluví. Podaří se jim dostat do malé skupiny hráčů, kteří ji dokončili? Nikdo neví, co se stane těm, kdo překonají poslední level, ale mezi hráči kolují divoké zvěsti. Možná to není jen hra, ale také pozvánka. Ale kdo ji poslal a kam je zavede?

Chcete si přečíst knihu?Kepler62: Pozvánka. Kniha první: První díl šestidílné série Kepler62. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timo Parvela,. Číst Kepler62: Pozvánka. Kniha první: První díl šestidílné série Kepler62. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY