Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka

Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka - Margita Príbusová, | Jesuslecitona.org

...zusová-Martáková, Margita Príbusová ... Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka ... . Ilustrace: Vladimír Král. Počet stran: 48. Vydalo nakladatelství Portál v roce 2018. Knihu si můžete objednat na www.obchod.portal.cz. Tři prasátka /Jak šlo vejce na vandr - Pohádka + omalovánka Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Oboustranná kniha obsahuje dvě klasické pohádky s jednoduchým textem a velkými výpravnými ilustracemi. Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/ ... Kniha: Tři prasátka /Jak šlo vejce na vandr | Knihy.ABZ.cz ... . Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka Margita Príbusová, Mária Rázusová-Martáková Vtipná a veselá knížka s ilustracemi předního slovenského výtvarníka Vladimíra Krále navazuje na křehkou tradici bilderbuchů pro malé děti a zejména na předchozí úspěšný titul nakladatelství Buvik, Kozliatka (2013, česky Portál 2016). Knížku lze opět číst z obou stran a děti zde najdou dvě známé a oblíbené pohádky navozující téma přátelství. Komentáře (2) Kniha Dvě pohádky - Tři prasátka / Jak šlo vejce na vandr Dvě pohádky - Jak šlo vejce na vandr, Tři prasátka - Tři prasátka, Jak šlo vejce na vandr - Mária Rázusová-Martáková . Vtipná a veselá knížka s ilustracemi předního slovenského výtvarníka Vladimíra Krále navazuje na křehkou tradici bilderbuchů pro malé děti a zejména na předchozí úspěšný titul nakladatelství Buvik, Kozliatka (2013, česky Portál 2016). 0 hodnocení Tři prasátka. Jak šlo vejce na vandr 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Oboustranná kniha obsahuje dvě klasické pohádky s jednoduchým textem a velkými výpravnými ilustracemi. Tweet. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cook...

INFORMACE

AUTOR
Margita Príbusová,
DIMENZE
4,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka.pdf

POPIS

Vtipná a veselá knížka s ilustracemi předního slovenského výtvarníka Vladimíra Krále navazuje na křehkou tradici bilderbuchů pro malé děti a zejména na předchozí úspěšný titul nakladatelství Buvik, Kozliatka (2013, česky Portál 2016). Knížku lze opět číst z obou stran a děti zde najdou dvě známé a oblíbené pohádky navozující téma přátelství. Fenomenálně svěží a osobitě ilustrovaná knížka se na Slovensku zařadila mezi nejkrásnější knihy roku 2015.

Chcete si přečíst knihu?Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margita Príbusová,. Číst Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY